Hirdetés

Aktív témák

  • Petryx

    csendes tag

    Sziasztok

    Légyszi segítsen valaki aki tud.
    Gondom: Vettem egy MSI K9N SLi Platinum lapot. Kapott egy 4800-as X2-t (ez mellékes) és egy 2x1Gb Geil Ultra Dual Kit-et.
    Valami nem stimmol, mert érdekes dolgokat csinál a kicsike.
    Kezdődik azzal hogy a RAMokat nem 4-4-4-12-nek, hanem 5-5-5-15-nek látja alapból.
    A legkisebb tudningra fagy a gép, de koppra, BIOS reset a megoldás rá. Ha fel van telepítve! csak telepítve! az MSI DualCore Center progi, fagyogat a gép. Húzva nincs, fagyogat. Néha ha lemegy képernyővédőbe, nem jön vissza, fagy. Meg hasonlók!
    A hűtés Coolermaster HyperXT.

    Azt hittem jó cuccokat válogattam össze, de nagyon nem vagyok megelégedve a cuccal.

    Mi lehet a megoldás? Ennyire sz@r lenne ez a lap? Vagy ennyire nem szereti a Geil ramokat? Esetleg valami gyári hibás rajta és mennie kéne rendesen ezekkel a cuccokkal?

    Ha esetleg lenne olyan szerencsém hogy valakinek ugyanez a lap+ram combója van... írjon pár bíztató szót. Ja BIOS-t is frissítettem.

    Várom a tippeket, tanácsokat!
    Üdv.

    Asus K15N Quad SLI Platinum Premium Maximum - AMD Athlon128 X64 32000+ 12Ghz - Geil Ultra 4x16Gb DDR8 6000Mhz Quadro Kit - 4db nVidia 12000GTS TDI HDI ABS - 2db Samsung 10Tb SSD M4

Aktív témák