Hirdetés

Aktív témák

  • Router

    őstag

    Sziasztok!

    Első feketepontot tőlem: Wictor kapja.

    Tavaj áprilisban volt (lett volna) vele egy üzletem miszerint két telefont cseréltünk volna értékegyeztetéssel. Mivel ő nem tudott átjönni kecskemétre így én utaztam át telefonos egyeztetés után 1 órával kiskunfélegyházára. Mikor odaértem akkor már nem vette fel a telefont csak 3-adjára és akkor és csak az édesanyja arra hivatkozva, hogy a srácot hagyjam békén mert hirtelen belázasodott és orvosnál vannak. Erre mondtam, hogy ezt erősen kétlem mert fél órája még makk egészséges volt a srác de ha mégis így van akkor hozza le a telefont és elcserélem vele... Azt nem lehet hagyjam békén őket!

    Innentől ment a fogszívás mert elcsesztem egy egész délutánt + utiköltség. Másnap jött a rpivát üzenet:
    Kiléptem egy életre a Mobilarénáról! Mostmár örülhetsz! Amúgy elvitték ma délután 12000-be a 6131-et kp-ra, és én meg találtam egy 6600-át 6e-be... Úgyhogy... Örülök, hogy nem mentem bele ebbe a szar üzletbe!!! Szevasz!

    Gyanítom, hogy a srác nem lehet több 14-15 évesnél és nem igazán korrekt.

    Csak azért írtam mert az apróhirdetések között megint felfedeztem a hirdetését és gondoltam, hogy mások is járhatnak így ha vele üzletelnek. :(((

    www.reballing.hu/forum

Aktív témák