Hirdetés

Aktív témák

  • v.tom

    őstag

    válasz ErőVarázsló #10002 üzenetére

    Én is Pool0816-ra szeretnék panaszt tenni.
    A történet röviden:
    Egy hirdetésemre jelentkezett, amiben sapphire 3850 512 karit kerestem, és pontos leírást is adtam, hogy mire van szükségem (egy bizonyos típusú kártya érdekelt). Az illető jelentkezett, egy 26k-s árral, amire én jeleztem, hogy nekem az kicsit magas. Itt már egy 19k-s ajánlat következett ( :F ).....Visszajeleztem, hogy a kártya akkor lesz nekem jó, ha a típusa ugyanaz, mint amit keresek. Küldtem róla pontos képeket, linket, hogy erről van-e szó. A válasz az volt, hogy teljesen megegyezik. Megbeszélés után elküldtem neki a pénzt, és vártam kártyát türelmesen. Mivel nem érkezett meg a hét utolsó napjára, ezért megkérdeztem, hogy mi a helyzet (telefon). Ekkor szólt, hogy még nem adta fel, de aznap elküldi. Jó. A következő hét első napján kaptam egy üzenetet, miszerint aznap adta fel...
    Jógyerekként vártam tovább a semmit, és már kezdett elfogyni a türelmem, ezért kértem tőle, hogy fényképezze le a postai feladóvevényt, és küldje el nekem a képet. Semmi válasz... Több alkalommal is megkértem, de nem reagált, és a telefont sem vette fel, ezért erélyesebb hangon megkértem, hogy vagy küldje el a feladóvevény képét, vagy problémáknak nézünk elébe. Ezek után már felvette a telefont, és bocsánatkérések közepette elárulta, hogy rosszul adta fel a csomagot, ami visszament hozzá, de a hívás pillanatában éppen a postán volt, és már adja is fel. Utolsó lehetőségként megmondtam, hogy ha holnapra megjön, akkor nincsen probléma.
    Végülis másnap megérkezett a csomag, de meglepetésemre egy attól teljesen különböző kártya lapult benne, mint amiben megegyeztünk. A márka (sapphire), és a kiépítés (3850 512 ddr3) egyezett, de minden más különbözött. Arról nem is beszélve, hogy az egyik előfeltételként általam kért crossfire híd nem volt a doboz tartalma.

    Többet nem voltam a dologgal hajlandó foglalkozni, de óva intek mindenkit attól, hogy ezzel a sráccal kössön üzletet. :((

Aktív témák