Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Speed®

    HARDVERAPRÓD

    #182 Soak What's your problem?

    #183 Tivi32 Azért nem veszek GT/GTOt, mert gyengébb mint az X1950XT, az újabb játékok alatt a 48shaderegység odaver rendesen.

    #184 t1 Ha az új évet morcosan kezdted, kötözködj mással, egyéb esetben olvasd el még egyszer, hogy mit írtam. Semmi olyasmi felhangja nem volt, mint ami a te írásodból kitűnik. No offense.

    #185 Kalwa Ha valaki józanul gondolkodik, akkor csakis igazat adhat ;)

    #186 rob210 A hsz.ed a looool. Tudod mi a különbség az XT és az XTX között? +256MB és +25/200 Mhz az XTX javára. (XT 625/800, XTX 650/1000). Szerinted ez mekkora teljesítménykülönbséget okoz? Sztem max. 2-3%ot. Az XT egy GTXnél gyorsabb,fejlettebb a felépítése (48 shaderegység,AA+AF+HDR 1xre ésatöbbi) és olcsóbb. Egyetlen hátránya, hogy melegszik, mint a veszett fene, de ezt bármelyik értelmesebb VGA-hűtő megoldja (VFx00as szériára gondolok főleg, az említett HR-03 már az extrém kategória)
    De ha továbbra is úgy véled, hogy a GTX gyorsabb, ajánlom ezt a sort, a PH! teszt írójától: ''..Az X1950 XTX valójában csak egy megerősítés a vásárlók felé, miszerint továbbra is az ATI a leggyorsabb egy-GPU-s videokártyák gyártója, hiszen a GeForce 7900 GTX csak elvétve tudott a nyomába eredni..''


    Elég az Offból, nem itt van a helye, ráadásul felesleges is ilyeneken vitázni. Mindenkinek más más kártya más okokból favorit. Akik DMarkozni akarnak, DMarkozzanak, én játszani szeretek. Piece4All :R

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák