Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • agabe

    addikt

    válasz agabe #6157 üzenetére

    Nos sajnos jó megoldás nincs a két kérdésemre...pontosabban én nem tudok tenni érte.
    A naptárból próbáltam beletenni valami mást is, meg a facebook klienst is frissítettem (1.6akármieől 1.7.akármire) olyanra ami a 2.3.5 -ös androidos tabon van, de a facebook naptár csak nem szinkronizál...a kontaktokat behozza, de a naptáradataikat nem... ez van.

    A wifi hotspot meg töltőre dugva megy ugyan folyamatosan kikapcsolt képernyő mellett is, de töltő nélkül csak addig amíg a képernyő él. Azt persze nem akarom, hogy 15-20-30 percig aktív legyen a képernyő miközben használom a hotspotot, mert az akksi úgy rögvest le is merülne gondolom.
    Lenne rá ötletem, csak én nem tudom megoldani (meg nem is biztos, hogy menne), hogy a proximit szenzor bekapcsolható legyen akkor is (valami külön progival) amikor nem telefonálás funkció van használva, és így 30percre állított képernyőkikapcsolással a proximit elsőtétítené, de a jeladást nem szakítaná meg (talán). Node ezt asszem nem fogom megtudni sosem :O

    Lehet, hogy nekem is eladó lesz, mert így a fele funkciót nem tudom használni amire szerettem volna..viszont a romolók előtt le a kalappal. Nagyon jók a főzetek, és össze sem hasonlítható az alap gyári rendszerrel...kb egy kategóriával magasabb szintre helyezik a telót :C

Új hozzászólás Aktív témák