Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Mett

    senior tag

    válasz mira72 #18240 üzenetére

    gyarival is ez van. mindenhogy elmegy.

    [ Szerkesztve ]

  • syl5

    őstag

    válasz mira72 #18240 üzenetére

    "hmm szűz, nem össze vissza telepített rommal is?"

    Az ilyen hozzászólásokat annyira szeretem...Össze vissza telepített rom... :N
    A gond csak az, hogy az Android-ot csakis úgy lehet érdemileg használni, hogy ha össze vissza telepíted..És itt most nem 5-6 live wallpaper-re, meg talking tom cat-re, meg egyéb feleslegre (ami persze sokaknak nem is az, mert például én is szívesen használnék egy ízléses élő hátteret, ha bírná a proci...), hanem valóban olyan appokra, amik nagyon szükségesek ahhoz, hogy érdemben használni lehessen egy okos telefont. De még tovább is mehetünk..egy okos telefon mit ér utólag telepített alkalmazások nélkül?

    Wifi:
    Nálam is újra kaki!
    Folyamatosan pingelem a telefont! Amint kikapcsol a képernyő, nem reagál ping-re! Kb fél, egy perces időközönként reagál pár kérésre, viszont egy 5-10 perc elteltével már ezt sem csinálja. Amíg reagál pingre, addig max fél, egy perces késéssel megkapom az e-mail-eket, viszont kb 5-10 perc kikapcsolt kijelző után már nem! Ezután ha feloldom a zárat, akkor már reagál pingre, viszont a mail-t, ekkor sem jelzi! Ha ezután ismét lezárom a képernyőt, akkor már egyáltalán nem is válaszol pingre, ha 5 percen belül vagyok, ha nem!
    ÁÁÁ...Legalább akkor jelezné a mail-eket ha feloldom a zárat..

    [ Szerkesztve ]

    Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

Aktív témák