Hirdetés

Aktív témák

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz |AP| #2185 üzenetére

    Gondolom Neked sincs telefonod, mint annak, akivel vitázol.......
    Baromira jó a kijelző, a telefonon, a méret és a felbontás ebben az árkategóriában egyedülálló, soha nem veszitek figyelembe, a járulékos költségeket.
    Mo-on az az első, hogy kiheréljük a telefont, másik szolgáltatóhoz visszük stb., a beszerzés költségei így nem éppen ugyanúgy térülnek meg, mint mondjuk Angliában, ahol a telefont a szolgáltatónál megvéve használják is, a hálózaton belül, forgalmat generálva, majd azt kifizetve...
    Itt az ingyenes wi-fi és az unlock volt a téma, míg az utóbbit meg nem tiltottuk....
    Azért egyik szolgáltató sem a levegőből él nálunk sem....
    gondolod Galaxy S -et kéne kapnunk húszezerér' ? :F Úgy, hogy utána akár azonnal elvisszük a szolgáltatótól a készüléket? :F
    A Blade 0 Ft-ért elvihető a MédiaMánia L csomagban egy év hűséggel...[link]. Ez 11k havonta. Azaz kb. 35 font. Ennyit szinte bármelyik angol felhasználó rákölt szvsz. telefonálásra, aki egy ilyesmi telefont megvesz.....

    Tomate: Azt hittem én is, míg kézbe nem vettem... Ha csak telefonálni kell, tökéletes. Nem kicsi, minden kézreál, az ennyit tudó valamikori telefonok a nyomába sem érnek. Anyaghasználat stb. nagyon jó, de "csak" telefonálásra alkalmas....

    [ Szerkesztve ]

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Aktív témák