Hirdetés

Aktív témák

  • sing1ep1ayer

    őstag

    válasz hibu #20277 üzenetére

    Kelzsoca alpha 5-öse nálam is fagyott, kétszer is megállt a két nap alatt, amíg ez volt a telómon, szóval most Dashes JJ alapú ROM-ját használom, amivel minden tökéletesen működik és meg nem tudom mondani miért, de nekem gyorsabbnak is tűnik (legalábbis a drawer és az oldalak görgetése folyamatosabb), bár ez elvileg lehetetlen. Icipicit az is zavar, hogy a Kelzsoca féle ROM-ban mégcsak területi beállításként sem használható a magyar, így az óra widgetek és a lockscreen is wednesdayt ír, míg a Dashes féle JJ szerdát. Jó vagyok angolból, de tényleg picit zavart. :B

    Ami miatt mégis szimpatizálok a Kelzsoca által főzött ROM-mal (hogy jót is írjak):
    - Kiszedett belőle minden felesleges sz**t, míg Dashes belepakol néhány extra dolgot, ami nekem baromira nem kellene (pl: LauncherPro),
    - a belefőzött betűtípus gyönyörű.

    Szóval várom Zsoca későbbi főzeteit - biztos vagyok benne, hogy lesz olyan köztük, amiben az általam felrótt apróságok megoldódnak, ráadásul ahogy olvasom, a legtöbben teljes megelégedéssel használják most is.

Aktív témák