Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bargyu

    tag

    válasz Mezga Aladár #421 üzenetére

    JRivert is próbáltam, nekem a Foobar jött be, talán a Winamp hasonlóság miatt, amit szerettem. Legtöbbször inkább csak mint fájlkezelőt használom, F9-el tudom indítani a kijelölt számokat MQn-ben (Ehhez ha sikerült elindítani az MQn.bat-ot, akkor keress egy MQnloader csomagot, itt mqnloader -options paranccsal tudod beállítani a Hotkey funkciót és egy mqndaemon.exe fájl beül rezidensként a memóriába.)

    MQn-ről infó: itt Volt akinek nem sikerült beüzemelnie, én is próbálgattam több napig, mire sikerült. Aztán meg a hd lejátszás nem ment, de most ez is megy, de tudom miért. :)

    Powershell-ből és nem-grafikus windows felületről is elméletileg használható, a Powershell nekem működött, de nem tudom, az jobb-e, hanzgásban nem találtam eltérést.

    Contaxg: NAS-ról játszom le, működik szépen, én úgy állítottam be, hogy ne kapcsoljon le semmit, csak a képernyőt. Igaz, én általában netezek közben.

    Külföldi fórumról ajánlotta még valaki a Windows Servert a fejhallgató topikban. A Server 2012R2-őt találták a legjobbnak zene lejátszáshoz, van aki futat még Fidelizert vagy valami hasonlót, ami még lekapcsol néhány folyamatot, de a maximalisták nem a grafikus felületet használják. Én annyit tapasztaltam, hogy például a JPlay annyi erőforrást vesz el, hogy Windows 7 alatt nem lehet más programot, még böngészőt sem futtatni. Windows Server alatt lehet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák