Hirdetés

Aktív témák

  • Zedisdead

    csendes tag

    Megint jönnek a búvalbaszott bejegyzések? Faszom.
    Sikerült megint valami bődületes hülyeséget álmodnom, és még a fürj eszeveszett sikítása is hozzásegített a – most már szokásosnak nevezhető – hajnali keléshez.
    Kaptam 2 e-mailt, persze nem tudom mire számítottam az éjszaka folyamán, spamek ezerrel. Nemtudom talán nekem is spamekkel kéne reklámoznom magam „Hé, én is létezem!” subjecttel. És a népszerűbb oldalakon popupként popupolna egy igazán megnyerő kép rólam, melyen épp VIP arcok társaságában krikettezem egy villa többszáz holdas kertjében. Végülis a valóságsós fickók sem csinátlak semmit, és mégis tudod, hogy ki a Kismocsok és összejött a nemtommelyik csajjal, aki addig nem is sejtette magáról, hogy leszbikus, és boldogan élnek. És a Pétert is tudod, aki pofán vágta Sziszi-t a Bpparázáson. Majd kreálok én is vmi kreatívt.

    - és akkor sohatöbbet?
    - egyelőre ne erőltessük.
    - szia :)
    - cya.

    Nem nagyon kedvelem a határozatlan dolgokat. Többek között azért, mert türelem kell hozzá. Eddig úgy gondoltam, hogy türelmes vagyok, ám mostanság kezd bebizonyosodni, hogy ez közel nincs így. Persze attól függ. Egész jól viselem például az irdatlan mennyiségű hülyeét a négyeshatoson, amint egymást szapulják helyhiány következtében „beljebb még táncolni is lehetne” és társai frappáns felkiáltásokkal. És a boltban sem méltatlankodom, ha pont az előttem lévő idős néninél fogy ki a papírcsík a pénztárgépből. Mindegy, türelmetlen vagyok, most már ezt is tudom. És ha figyelembe veszem, hogy az ígéretek mekkora hányada került teljesítésre, vagy milyen áron, vagy mennyi idő múlva, akkor nem sokra számíthatok, de ha mégis, akkor ahhoz türelem kell, ami nekem ugyebár nincsen. Az én bajom.
    Hülye Pokemonban is hűséges barátsággal meg hasonlókkal etetik a népet. Ezen is csak felhúzom magam. Jó lesz ez a mai nap, már látom.

    Zed<-_->

Aktív témák