Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz net84 #473 üzenetére

    Igen, legutóbb a helyszínbérletre szedtünk össze ennyit. Kb 20-an voltunk, ehhez már sajnos egy nagyobb terem kellett, ezért talátuk meg végül is ezt a panziót. 20-25 embernek még ok, ennél többen sajnos problémásan férnénk be. Szállás gondolom helyben megoldható, de ez sajnos fizetős lenne. Legutóbb Zegiek ügyesen leléptek aludni, páran maardtunk csak tartani a frontot, a jövőben célszerű lenne megbeszélni, hogy hogyan gondoltuk - 36 óra non-stop, vagy hajnali 3 körül záróra, és másnap déltől folytatás. Mondjuk ha hálózsákot vagy polifoamot viszünk, a helyszínen is lehet aludni. Én személy szerint az ilyesmit feelingesebbnek érzem, mint a hazamegyünk-oszt-alszunk bulit. Főleg, hogy én is 30km-ről megyek.

    Szóba került még legutóbb a Gébárti tónál lévő szabadidőház kibérlése, az talán még megfelelőbb helyszín lenne, gondolom anyagilag is kb ugyanaz, és a hangulat is más azért. Múltkor, ha jól emlékszem, Batman szerzett kontaktot hozzá, meg kell érdeklődni a pontos részleteket, és megkérni a helyieket (Vallas, Sonar), hogy nézzék meg a házikót.

    Kaja, pia, egyéb fogyóeszközök a helyi tacskóban beszerezhetők, úgyis jópáran leszünk autóval, majd megoldjuk a zsákmányszerző körutat. Bár megfelelő rákészüléssel előre is lehet készletezni.

    Úgyhogy innét kezdve már csak akarás és szervezés kérdése az egész, én személy szerint Gh0sT és a BP-i különítmény érkezése esetén érzem 100%-osnak a bulit - már csak azért is, mert az első Zalai Ph!-s lan-partyt még ő szervezte, akkor még az albérletükben voltunk. :)

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák