Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stigma

    addikt

    válasz -=Jam=- #23740 üzenetére

    Hi, köszönöm ismét, hogy én mint ,,mindig problémás user" esetében ilyen jól összefoglalod és leírod nekem mik a teendők. :R
    Sajnos szombaton jutok el oda, hogy megcsináljam, szerintem menni fog.
    Az biztos én is ARPL-re fogok majd áttérni szerintem.

    ....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

  • stigma

    addikt

    válasz -=Jam=- #23740 üzenetére

    Hi, köszi az infót valószínőleg mindent kukázhatok a NAS-ról, mert az alábbi bajom van:
    - Linux progiddal amit tudtam kiolvastam az eredeti pendrive-ról ami eddig ment, de sajnos se MAC és SN számok nincsenek benne:
    menuentry 'RedPill DS3622xs v7.1.1-42962 Beta (USB, Verbose)' {
    savedefault
    set root=(hd0,msdos1)
    echo Loading Linux...
    linux /zImage withefi earlyprintk syno_hw_version=DS3622xs+ console=ttyS0,115200n8 netif_num=1 pid=0xa4a5 earlycon=uart8250,io,0x3f8,115200n8 syno_port_thaw=1 mac1 sn vid=0x0525 elevator=elevator loglevel=15 HddHotplug=0 DiskIdxMap=0A00 syno_hdd_detect=0 vender_format_version=2 syno_hdd_powerup_seq=0 log_buf_len=32M root=/dev/md0 SataPortMap=58
    echo Loading initramfs...
    initrd /rd.gz /custom.gz
    echo Starting kernel with USB boot
    }

    - Próbáltam APRL-el új ds3622xsp-s loadert létrehozni, ami sikerült, de jelezte, hogy sem MAC sem Serial nincs, a jogi nyilatkozzat után lehal bármit csinálok. (sima böngésőben, inkognitóablak+ cache törlést, stb)

    Egyenlőre ismét magam hibáztatom, mert elcsesztem a frissítést, másrészt elgondolkodom, hogy ha ilyen balfék vagyok kelle e nekem Xpenology a jövőben, mert igaz olcsóbb Backupnak, mint egy "1TB-os felhő szolgáltatást", vegyek de macerásabb is.
    Bajom annyi jelenleg a fontstosabb adat kb 4-500GB ami a másik NAs-on is megvan, viszont a sok családi fotó + video miatt egy meglévő NAs-t olcsóbb üzemeltetni mint fizetni egy cloud szolgáltatást 5-10 évre.

    [ Szerkesztve ]

    ....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

Új hozzászólás Aktív témák