Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tom120514

    őstag

    válasz tom120514 #99 üzenetére

    Ma ráértem és próbálgattam a CM 11-gyel, nekem tetszik. Gyors, belakva a szokásos appokkal 1 GB feletti szabad RAM (és ami fontosabb az ilyen számoknál az, hogy gyors, gördülékeny, pikk-pakk történik minden), SD-t nem is teszek bele, mert a szabadon maradó majdnem 11 GB tárhely (úgy, hogy még rajta vannak a CM telepítés fájljai meg egy MIUI mentés is) nekem elég lesz, ha megtelik, szerintem ideje takarítani :D

    A Telenor 4G-ről tudok nyilatkozni - kiírja, hogy megtalálja de gyengének látszik, a Speedtest szerint pedig nem gyorsabb a H+-nál itt, Budapest külső kerületében. Nekem elég, de aki sebességfüggő vagy olyasmit használ, erről jó, ha tud.

    VIssza akartam küldeni mert a MIUI nem tetszett, de hála az itteni segítségnek CM-mel szerintem ár-érték arnyban nagyon jó cucc.

    Az akksira leszek még kíváncsi - engem nem érkedel, menn yit bír, ha nem nyúlok hozzá, mert nem arra van, az alábbi szerintem ígéretes, egy normál napon megbízható lesz.
    A jelenlegi 22%-os töltöttséget az alábbiakkal értem el:
    11 perc hanghívás
    folyamatos WIFI kapcsolat
    3 Speedtest mérés (ebből kettő mobilneten)
    ami szerintem a lényeg, több, mint 4 és fél óra kijelzőidő
    sok-sok böngészés (Chrome-on kb 90 MB forgalom)

    Egy hiba amit tapasztaltam eddig: az értesítési LED-et nem tudtam működésre bírni, de még próbálom, lehet hogy user error.

    Never go full retard.

Új hozzászólás Aktív témák