Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoleee83

    addikt

    válasz hadam98 #35699 üzenetére

    Mert ezt a játékot végre erre a konzolgenre tervezték-írták, nem fogja vissza a sok régi, ócska laptop cpu-s/HDD-s prev gen.
    Szerintem nagyon jól fog kinézni + jól is fog futni, ha egy jó történetet tettek alá, akkor még siker is lehet. :)

    * You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

  • Baltazár123

    senior tag

    válasz hadam98 #35699 üzenetére

    "Még se olyan gyenge ez a konzol, mi?" szerencsétlen fejlesztők pedig mondogatták, hogy a TFLOP szám nem tökéletes az összehasonlításra, mert az eltérő architekctúra miatt más a leadott teljesítmény. Hozzá egy nagyon erős cpu, gyors háttértár, memória stb. Mert ugye ment a fika már az elejétől kezdve, hogy a one x több tflop és hogy milyen kutyasz.r a series S. Holott 1080p-re egy jól kiegyensúlyozott gép. Meg az is lehet persze, hogy egyre kevesebb időt fognak a one gépekre áldozni, de biztos, hogy nem csak ennyi a magyarázat, hanem a series s hozza, sőt meghaladja a one x teljesítményt játékban.
    Én is series s-ben gondolkodtam, de aztán ismerőssel leboltoltam a one fat gépet. Adott 10 lemezes játékot a gépért, amik mind hiányoztak nekem eddig meg húsvét előtt megveszi a kinectet is.
    Emiatt, meg amiatt, hogy vettem 4k tv-t, mert a család már kérte, hogy tudjunk normálisan házimozizni ha már alig mozdulunk ki és még várhatóan az idei év is hasonló lesz, végül SX mellett döntöttem.
    Amikor pakoltam el a one-t (még az első, kinectes változat) feltűnt, hogy a doboz mérete szinte megegyezik a series X dobozával.
    Érdekes, lehet, hogy az MS eleve úgy fejleszt, hogy a gép lehet más formájú, de ebbe a doboz méretbe bele kell férjen? Lehet szállítás miatt, lehet praktikum, de tényleg furcsa, hogy egyezik a dobozméret.

Új hozzászólás Aktív témák