Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz icemad #107620 üzenetére

    Huh, én eskü nem tudtam, hogy csak úgy lehet konzolom, hogy felgyújtom és leköpöm a PCm. :D Eskü nem flameelni akartam vagy bántásból írtam. Nekem pl. sokkal bonyolultabb és átláthatatlanabb az XSX felülete, mint ahogy mindenki mondta, hogy mennyire faék egyszerű. Lábrázást kapok egy halom dologtól benne, de szeretem az XSX-et - különben nem vettem volna meg - kényelmes a kanapéról egy adott játékkal játszani a 75"-os TVn. Megvannak a korlátai - teljesítményben is, de ettől még ár per értékben jó -. Ez egy konzol, tudtam, hogy milyen hátrányai és előnyei vannak, ahogy a Nintendo switchnek is, amikor megvettem.

    Szóval béke, mindenki használjon azt, ami boldoggá teszi. :)

    Ui: a megosztásos példát nem fogod megoldani, mert ha ilyen igényeid vannak, akkor eleve olyan platformon kéne megvenni, ami ezt támogatja. Ha pl. minden steamen lenne - ahogy mindened az xbox storeban van xboxon -, akkor steamen gyorsan megoldanád.

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák