Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Bishi #65362 üzenetére

    Én csak múlthéten kezdtem el használni a Plex-et, addig leginkább csak a gyári Media Player-en néztem a filmeket, tehát nincs túl nagy tapasztalatom ezen a téren. :B A Kodi-t sem ismerem. A OneGuide-en keresztül szerintem is gyengébb a hang, de abban sem vagyok biztos, h ott nem DTS. Én legtöbbször fejhallgatóval használom, és nincs semmilyen visszajelzésem arról, h DTS, vagy csak sima sztereó hangot hallok-e -így jobb híján csak a fülemre hagyatkozhatok.

    MajaG: Projektoron nézem, így eszembe sem jutott, h nagyítsam a feliratotokat. A többi platformon meg nem találkoztam még ezzel a programmal, így nincs összehasonlítási alapom. Én múlt héten használtam először, és sokkal jobban tetszik mint a gyári lejátszó (főleg azért mert kezeli a feliratokat, és sokkal jobb a hangja), így nekem minden igényemet kielégíti.

    Stevenstyle: Ez elég gáz, de a NAS témában sem vagyok otthon sajnos. :B Az asztali gépemről megy a Plex, erről nekem tökéletesen működik egyelőre. Az biztos, h lenne még mit fejleszteni a One médialejátszóján...
    Én azt hittem, h a Win10-el kapunk majd egy csomó külső alkalmazást, de sajnos eddig nem úgy tűnik, h ebből lesz bármi is.

    pzstm: Gratula az új géphez! :C

    Rage47: Ez nem mák, MS dolgozóknak járó juttatás..:D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák