Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz mr.tamasbiro #62050 üzenetére

    Lego-játékokat már írták korábban, emellett Minecraft még vicces két fővel, ha van Kinect, akkor Kinect Sports (nem t'om, mi a pontos cím XBO-n, de itt kicsit másképp hívják), illetve az én nagyobbik lányom a Tomb Raider Def Editiont és a Fallout 4-et is tolja, demár a Witcherért nyíg, emellett szívesen Forzázik is. Ha fiúk, akkor valami sportjáték is biztos bejön majd előbb-utóbb, meg esetleg World of Tanks. Állítólag jön majd a Sims 4 is XBO-ra, azt gondolom kénytelen leszek majd családi nyomásra azonnal beszerezni, a 3 is nagy sláger volt 360-on.

    Én magamnak vettem most egy Diablot, de még nem tudtam kipróbálni, Forzát is szívesen hajtom, meg a Witcherben én is benne vagyok, szerintem az még hamarosan bekerül a gyűjteménybe.

    Jó lenne valami osztott képernyős egyszerű és vicces osztott képernyős (gokartos-autós) versenyjátékot találni, mondjuk erre én is szívesen várok javaslatokat. Valami olyasmire gondolok, mint az F1 Race Stars 360-ra, annál talán egy hajszállal lehetne komolyabb, de nem annyira, mint a Forza.

    Érdemes egyébként kicsit turkálni a visszafelé kompatibilitási listában is, van egy-két cím, ami most nagyon le van árazva, de bőven megér még mindig jópár játékórát, főleg, ha még nem próbáltad.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák