Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz mike1334 #42128 üzenetére

    TL;DR de ha már lepötyögtem mobilon akkor itt hagyom. :DDD Pont erről dumáltunk egyik este haverokkal is.

    Majdnem lett bounty hunter game... én még mindig mérges vagyok a Star Wars 1313 kaszálásáért ahogy a megbuktatott Visceral Games féle open world SW game miatt is.(majd a stúdió felszámolásért. :U Az EA az elmúlt 5 évben halmozza a trágyát a Titanfall2 megjelenés és a 10milliós eladási szám is mi volt már? :W )

    Kovbojt hova? De komolyan pont az RDR2 után? :D
    Vikinget tényleg aknázhatnák jobban nekem fájt a Valhallaban, hogy nagyon hamar átmentünk Angliába. A kalózost szintén nem értem van per pill a piacon egy ATLAS ami említésre nem méltó mert csak egy újra átskinezett ARK, egy Sea Of Thieves (ami nagyon korrekt lett tavaly kb a hozzáadott tartalmakkal, a mostani 6-7 órás Pirates of Caribbean Tall Tale meg zseniális :D )
    De nem igen van dömping a piacon.... csak a jól bejáratott IP-ket próbálják meg évről évre egyre jobban kivéreztetni és kifacsarni őszintén a Far Cry-ok közt például én már lassan nem látok különbséget de az AC-k közt is csak textúrákban, a Tom Clancy nevet kb már már megcsúfolták... Autós cím a Crew/Horizon/NFS-en kívül semmi gyakorlatilag most jön majd végre egy TDU és ennyi.

    A shooter piac szintén halott, évenkénti n+1 CoD de semmi extra ami fejlődés ott is megindult az MW2019-el azt gyorsan eldobták a tavalyi résszel.

    Scifi(űrhajósra értem) szintén pang vagy egy nagyon kipofozott No Mans Sky (őszintén de ez most gyakorlatilag piac verő ebben a formájában... komolyan. :K) egy ígérgetett Star Citizen, egy úton útfélen fércmunka Elite Dangerous egy ígérgetett Starfield és egy szintén csak ígérgetett Dual Universe (na ebből tényleg nem láttam még épkézláb megvalósulást...)

    Nagyon leült a víz és ezt nem foghatjuk az előző generáció limitjeire mert ez pusztán a kreatív munka leépítését a vásárlok tudatos megfejését mutatja... amihez a sok preorderrel mi is hozzájárultunk. :U

    Öregszem vagy csak kiégek lassan? :DDD :DDD

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák