Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vmarci1

    csendes tag

    Helló!

    Nekem segítségre lenne szükségem. Nekem egy PS3 gépem van, de mikor egy-két komolyabb játékot is megvettem hozzá azt tapasztaltam, hogy a TV-től 1 méterre is még eléggé szembetűnik a vonalélesség hiánya, esetleg az is , hogy kicsit elég összevissza a grafika, csak ha nagyon távol vagyok, kb 2 m-re akkor tűnik jónak. Battlefield 3-nál tűnt nagyon szembe. De a többi játékomnál is eléggé látszik, hogy csúnyácska a grafika. 1080p-s Lcd tv-m van, tudom , hogy natív 1080p-re nem sok játék képes még egyik konzolon sem, de nekem volt 4-5 éve egy xbox 360-om is de azon nem emlékszem furcsa módon, hogy a grafika kicsit is kusza vagy ocsmány lenne vagy bármi ilyesmi, bár lehet csak én emlékszem rosszul mert régen volt.

    Igazából gondolkoztam, hogy vegyek-e egy régebbi xbox 360-t is mert az még nem olyan drága, és ha tényleg szebb képet adna akkor pár játékot arra vennék meg. Csak már nem tudom azok milyen grafikát produkálnak. Netre feltöltött videókon még a ps3-s bf3 videók is ugye 720p-sek de teljesen normális a kép a vonalélesség a kidolgozottság meg minden.. de élőben... GTA 5-t meg sem merem már venni. A végső kérdésem meg az, hogy a xbox 360 fat gépeken ha előfizetem a liveot meg bedugom hátul az eternetet akkor ugyan úgy lehet multizni? Körülbelül ennyi lenne :U

    Ha valaki segít megköszönöm :R

Új hozzászólás Aktív témák