Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • HagaNRG

    őstag

    válasz Kasza08 #16210 üzenetére

    Háj!

    Demoja nincs a SOul 4-nek, ugye?
    Mert így akkor tuti nem vesze meg látatlanba, főleg a megoszló vélemények miatt. Bő hónap és jön a Fifa, arra gyúrok de nagyon. (mennyi szokott lenni egy új játék, 15? Vagy 18-ig is el fog menni, főleg, hogy magyar szinkronos?).

  • heihachi

    addikt

    válasz Kasza08 #16210 üzenetére

    Megértelek, mert én a DOA4-el voltam így. Kb 5-ször járt a gépemben, minden alkalommal 2 óra után azt mondtam, hogy ezt nem teszem be többet a boxba. El is adtam.
    A DOA4 után ez a játék felüdülés, szerintem szebb, jobb a harcrendszer, látványosabbak a harcok. A DOA4-ben egyszerűen lehetetlen volt értelmesen, taktikusn játszani, össze vissza nyomkodással sokkal jobb dolgok sültek ki belőle. Miután gyakoroltam vele kb. 10 órát (rengeteg training, végigvittem pár karakterrel, játszottam neten, stb.,) barátnőm, aki akkor fogott először kezébe box kontrollert, 10-0 ra vert, legtöbbször fel sem tudtam állni. Akkor járt ténylegesen utoljára a gépben a játék. Pedig mint a nevem sejteti, nem az első verekedős játék, amit látok, és annyira szörnyen béna sem voltam a netes tapasztalatok alapján.
    Az megintcsak az én személyes nem mérvadó véleményem, hogy nekem pl. a DOA4-ben egyik karater sem volt szimpatikus. Idióta nagyon japán karakterek voltak. Én még a Soul Caliburral Playstation 1-en játszottam, annó jó régen. Nagyon tetszett már akkor is, csak ugye ott ott volt a Tekken. Most viszont nagyon jó viszont látni Siegfried-et, Mitsurugit meg a többieket.
    Ami azonban hiányzik belőle, pedig a DOA4-ben hihetetlenül jó volt, az a többszintes játéktér rombolható objektummal.
    Ellenben pl a rombolható páncélzat, az, hogy nem lehet végtelenségig védekezni, a karakter készítés, a Star Wars-os karakterek és pálya+zenék, meg még egy csomó apró ötlet szerintem ebben nagyon el van találva.
    Aztán lehet, hogy barátnőm ebben is 10:0 ra ver, és akkor lesz egy olcsón eladó Soul Calibur 4-em :DD

    [ Szerkesztve ]

    "Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

Aktív témák