Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lirion

    addikt

    válasz F-ECT$ #34148 üzenetére

    Én leginkább ashenvale-ről tudok nyilatkozni.

    Az első bázisállomáson kapott küldikben kellett földön heverő szobrokat gyűjtögetni, nagákat hentelni meg egy főnök nagától elszedni egy kulcsot. Ebben semmi extra.

    A következő állomáson egy ostromba csöppentem bele. Első körben 3 elf katonát kaptam segítségül, hogy zúzzak szét 3 katapultot, amit orkok őriztek, aztán el kellett hoznom két elesett argent dawn holmiját, amihez kaptam egy köpenyt, ami láthatatlanná tett. Itt volt még két küldi, egy hentelős, a másikban pedig 3 varázstárgyat kellett deaktíválni.

    Utána kerültem Astranaarba, ahol el kellett oltanom a tüzeket, aztán meg glaive throwerrel leszedni a támadó wind ridereket. Volt itt is sima hentelős küldi, utána el kellett mennem a területen kinőtt vulkánhoz. Ott egy vízelementál segítségével amúgy halhatatlan tűzelementálokat henteltem (a tüzön mindig fullra töltődött a hp-juk, csak az elementál támadásai akadályozhatták ezt meg) és zártam be tűzkitöréseket. A köv küldiben pedig átváltoztattak légelementállá és a vulkán tetején pihenő elementál urat kellett lenyomni, közben a karakter a levegőben körözött körülötte.

    Ez után visszamentem Astranaarba, ahonnan egy draenei küldött tovább egy új, épülő bázisra, és kölcsön adta az elekkjét, ami végig szaladt velem a táborig.

    Most itt tartok, és elmondhatom, hogy eddig elég jó arányban vannak a sima hentelős küldikhez képest az izgalmas, érdekes küldik, legalábbis Ashenvale-ben. Azt pedig nem lehet elvárni, hogy minden küldetés egyedi legyen, max ha durván megtizedelnék a küldetéseket, de így, hogy van belőlük több ezer...

Új hozzászólás Aktív témák