Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • tgulyas

    senior tag

    válasz joergie #4072 üzenetére

    Igen 100% -on nagyon pontosak a lövések így már lehet vele jutni valamira persze gold az kell mennek a + képeségek ezerel . :R

    ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

  • grunge

    addikt

    válasz joergie #4072 üzenetére

    A szopóág negyon szembetűnő. Nem értem hogy a pz35 és pz38as tankokkal mit keresek T1 és KV-k között...10-ből 8x ilyenek közé tesz, ding-we don't scratch tem parádé a javából. Szerencsétlen PzIII sem tud nagyon közöttül érvényesülni, de a két előbbi versenyző tényleg nem tudom mit kees ott :S

    159 SW 1.9 jtdm <3

  • virkir

    veterán

    válasz joergie #4072 üzenetére

    Valami lehet ebben a nemfizetőket a szopóágra rakásban de a nagyobb baj, hogy a láthatóságon megint csavartak egy jót.
    Tegnap kampinovkán I. pontból indulva beállok a bal szélen levő ház mellé a bokorba erre meglő valaki a félpályán lévő bokorból úgy, hogy nem villan fel majd egy kis csiki-csuki után én lövöm a bokorban lévőt és 2 lövéssel kiszedem a SU-85b-t úgy, hogy ő nem lő vissza tehát nem látott meg. Szintén SU-85b-vel voltam.
    Namost ez a játék szerint olyan 150-180 méter távolságból történt.

    Egy későbbi körben Karelia-án az II. pontból indulva beállok az északi szélen egy bokor mögé és lövöm a szemben lévőket úgy, hogy előttem jóval előrébb detektálják őket.
    Erre a KV meglát 350m-ről. A fehér voltam én a többi egyértelmű szintén a SU-85b volt.

    Namost ez így hogy?

    A csapattársak idiotizmusára most inkább ki sem térnék mert az tud a végletekig az őrületbe kergetni.

    grunge

    Lehet az idő megszépíti a dolgokat de visszanézve én még így is gyorsabban haladok mit a bétában. PzIII.-al ott mentem 100 kört most meg 75 környékén megvolt a PzIV.
    Az más kérdés, hogy én nagyon utálom ezeket a kis vackokat, megszoktam a VK4502-őt meg a T-54-et.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Aktív témák