Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz virkir #2936 üzenetére

    Nah akkor beszéljünk meg pár dolgot, előre is elnézést kérek, ha valamelyikőtöket megbántalak, annak ellenére, hogy a hozzászólásomnak nem az a célja:

    Első kérdésem: Egyáltalán elolvasta itt valaki a pályázati kiírást?

    (#2934) emre:
    1: Valamilyen szinten igazad van. De ezt meg lehet oldani. Játszani kell együtt. Nem kell ezt olyan szintre emelni, hogy olvassunk egymás gondolataiban! Egyébként meg taktikákról is beszélgetni kell, nem mennék bele mélyebben a csapat szervezés rejtelmeibe, hiszem még egyáltalán csapat sincs...

    2: Oroszok ellen? mafene? Szerintem tényleg nem olvastad végig a pályázati kiirást, már bocsi. :) Először az EU/US szerveren kell bizonyítani, onnan kerül ki a három legjobb csapat, akik mehetnek Moszkvába, és ott lesz a nagy finálé az oroszok ellen. Mivel fizetik az utazási és ellátási költségeket (kivéve a biztosítást és a költőpénzt), szerintem már maga az, hogy kijuthat az ember, egy főnyeremény. Én speciel nem nagyon örülnék neki, de nem törném össze a gépem csak azért mert mondjuk már a selejtező első 5 meccse alatt kihullunk (ha elolvasod a további szabályokat, megérted miért 5 meccsről beszélek). Szóval az oroszok miatt fájjon a fejünk, ha majd kinn ülünk Moszkvában! :)

    (#2936) virkir:
    3: Szintén igaz, de megoldható. Kicsit továbbmennék, ugyanis nem 14 embert kell összehozni, hanem 20-at ajánlott, pont ezért! (szövegértésből egyes).
    4: Én személy szerint a tier 6-os küzdelemben szeretnék indulni, amihez bizony még premi nélkül is összehozható a tank. Sőt, a teljes csapat nem lehet tier 6-os szintű, a t6/60 értelmezése szintén le van írva a hivatalos oldalon.
    Emre írta, hogy a szerver dönti el a csatákat? Na ne nevettessetek! :)) Felőlem leállhatunk programozásról beszélgetni, de szerintem nem sokat értenétek abból, amiket mondok, mivel én programozónak tanulok, így már van rálátásom egykét dologra, maradjunk annyiba, hogy a programkód az meg van írva, amit meg a userek éreznek a meccsek alatt, az teljesen szubjektív. A legegyszerűbb példa: el tudod találni kétszer ugyanott ugyanazt a tankot? Nem. Akkor meg miről beszélünk? Olyan nincs, hogy a szerver az egyik oldalnak kedvez, főleg hülyeség ilyet kijelenteni random csaták alapján...
    Egyébként én szórakozásnak fogom fel, hisz arra való. Emellett minden tőlem telhetőt megteszek azért, hogy a lehető legjobbat hozzam ki magamból és esetleg a csapatból. Sokszor fel tud bosszantani egy-egy vereség, annak ellenére, hogy igyekszem lazábban hozzáállni egy-egy random csatához. De nem a játék milyensége, a bugok miatt (mert bugok is vannak), hanem a random csapattagok balfékeskedése miatt. Egyébként egyetértek a tanároddal.

    Mellesleg nem azért csinálom, hogy én főnökösködjek valahol, nekem tökmindegy ki vezeti majd a csatákat, szívesen rábíznám egy tapasztaltabb emberre, sőt akár már kész csapathoz is szívesen csatlakoznék, eddig összeszedett embereimmel! Én csak szeretném megmérettetni magam.

    Írnék én is egy kis történetet a végére, de ezt már csak OFF-ban, a nagyképűséget minden formában mellőzve, a tényekre szorítkozva, bár mégis nagyképűen hangozhat, ezért aki nem akarja, ne olvassa el:

    Még általános iskolás koromban volt egy pályázat, amit meg szerettem volna pályázni, 4 vagy 5 fős csapatot kellett összehozni, pályamunkát készíteni. A pályázat, ha jól tudom a tiszántúli általános sulikra vonatkozott. Alig bírtam összekaparni azt a pár embert, mert mindenki úgy állt hozzá, hogy úgy sincs esélyünk, de csak összejött egy csapat. A pályamunka elkészült, és a nyertesek közé kerültünk. Jutalmunk egy hét volt Gratz-ban, ahol azonfelül, hogy szállást fizettek, mindenféle programokat szerveztek. Legemlékezetesebb Gratz polgármestere által adott este volt, amit ezeknek a magyar általános iskolások tiszteletére adott, kezet is fogott velünk és beszélgetett velünk egy keveset, ahhoz mérten amennyit akkor tudtunk németül! :DDD Szóval ezzel is csak azt akartam mondani, hogy nem kell ilyen savanyúan hozzáállni a dolgokhoz, nem vaskalapos embereket akarok meggyőzni arról, hogy merjenek vállalkozni egy olyan egyszerű dologra, hogy játsszunk otthon a számítógépünk előtt. Mindössze csak jelezni szerettem volna, hogy csapatot toborzunk/csapathoz csatlakoznánk, hogy megmérettessük magunkat! :)

    Ember legyen a talpán, aki ezt végigolvassa! :Y

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Aktív témák