Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • grunge

    addikt

    válasz Eagle16 #1328 üzenetére

    +1! Bizony, az éremnek két oldala van! és nem csak a spektrumos, discovery-s "okosságok" alapján kell ezt megitélni. (ott pl. hányingerem van ha ilyesmi témáju okitás megy). a sovejtek uygaugy végiggyalulták a hedszinteret, csak keletről-nyugatra. nagyszülők is meséltek eleget...

    ON: ez a VK egyre jobban bejön. kivánics vagyok mit alakit a 3002DB, vagy akár a panther is. wipeok után egyből erre indulok el. :)

    (#1329) BoogeyM@n.: ha már légierő, akkor ott volt Erich Hartmann és társai. :)

    [ Szerkesztve ]

    159 SW 1.9 jtdm <3

  • GrooveHero

    addikt

    válasz Eagle16 #1328 üzenetére

    Ez egyértelmű, nem is úgy teknitek a németekre, mint rossz csúnya bácsikra, akik majdnem elfoglalták egész Európát. Bizonyos értelemben ámulattal tekintek rájuk, a technológiájukra, és ahogy mindezt elérték, de szerintem minden korom beli fegyver és tankbuzi így gondolkodik. Tehát mindenkit, és ugyanakkor senkit nem hibáztatok azért, amit anno tettek, vagy nem tettek, mert tudom, hogy akkoriban így mentek a dolgok, mégis, ha a játék készítőit, mint orosz állampolgárokat nézem, sok rosszat tett ellenük Wittman, és a hozzá hasonlóak. Bár ezzel az alattomos részrehajlással azért nem értek egyet, ami a játékban zajlik, mert nem voltak annyira rosszak ám a német vasak, és a játék szerint az oroszok csak háború utáni technológiával voltak képesek elejét venni a német fölénynek, nem is beszélve az amcsik papír modelljeiről, amikor csak a tervezőasztalon léteztek, mostmeg mindenki T29-esekkel, meg hasonlókkal futkározik. Persze nem nézem le a ruszki tankokat sem, mert ők is belerakták az anyagot a tankokba, ahogy sok minden másba is, de tény, hogy a T-34-esek a roncstelepről összeszedett fémhulladékból készültek, ezért került az áruk 0-ba, vagy majdnem 0-ba a Panzer General II-ben:D

    Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

Aktív témák