Hirdetés

Aktív témák

  • GrooveHero

    addikt

    A mai nappal teljes mértékben tele van a fa...na ezt inkább nem írom le. Tegnap még olyan jól ment, kilőttem 5 tankot is, köztük 3 heavyt a pz IV-esemmel.
    Ma meg basszus, olyan balf***ok közé rak be, akik csak császkálnak a pályán, semmit nem csinálnak, mondom nekik segítsenek, csesznek rá. Lőni nem tudnak, arty-zni úgyszintén nem, csak bejönnek és AFK, meg sem mozdulnak.
    Most gyűjtögetek egy Vk3601H-ra, vagy mire, Tigris előttire, már nem sok van az xp-ből, a creditből kb 200K.
    Talán az vmivel erősebb lesz, meg ugye asszem van hozzá 88-as löveg is, az talán kicsit jobban osztja majd a nagyokat.
    Hát ennyire még nem akasztott ki a játék min ma, na.
    Igazából az a kár, hogy nincs egy olyan tank sem, ami tök jó lenne, úgy értem, a picik fürgék, de a pöcsöm is vastagabb a csövüknél, a nagyok meg lomhák, mire körbefordul a torony, már lefőtt a kávé.
    Az oroszok meg kapják be az IS-3-meg 4-gyel, őket még sebezni se tudom, és mivel a Pz IV-esem olyan lomha, mint egy vemhes viziló, így esélyem sincs, hogy mögé kerüljek.
    Igazából nem tudom melyik a jobb taktika, előre indulni, aztán lesz valahogy, vagy bújni a bokorban és várni tíz percet, nézek ki a fejemből, mint hal a szatyorból, aztán vagy jönnek, vagy nem.
    hát kábé most ennyi volt bennem:D

    Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

Aktív témák