Hirdetés

Aktív témák

  • Iron Funeral

    őstag

    válasz KaLeun #6285 üzenetére

    Elmentem ~120 meccsig vele minden különösebb baj nélkül(annyit sajnálok, hogy kevés városi pályára rakott be, viszont ha berakott akkor gyűjtöttem top gunt egyből :D, ), ghost shell is kevesebb volt mint a Ferdinandon(így is sok attól függetlenül) ennyi meccs alatt megcsináltam a 60+%-os winratet is vele. Aztán az elmúlt pár napban... OMG!! Löwe elejéről lepattantam pl., JagdPZ IV óta egyszer nem volt ilyen. A fogyatékos csapattársak megszokottak, de, hogy lepattanok a Löwéről, jön a nyomoronc T-44 akit ghost shell miatt nem lőttem meg, aztán jön a T34-85, átlő szemből úgy, hogy kb 70° döntés volt a páncélon(ENSK-en felállatm egy ház romjára és alulról lőtte meg a páncél felső részét, pont a hegesztés fölött találta el) ... Nagyon kész. Az, hogy 175mm pen. ágyú átlövi szemből a KT-JT párost felháborító, a bétában kis ügyeskedéssel simán pattant a BL-9 most meg ilyen lóf@sz stukkerrel átlőnek :((( Eladom azt csinálok egy T-54et :( Persze előtte Panther mert kell a slot :DDD

    Viszont azt kell mondajm, hogy az eddigi legjobb TD amivel játszottam az a JagdPanther, nem semmi műszer lett belőle a 0.6.4 patch után :R

    [ Szerkesztve ]

    Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

Aktív témák