Hirdetés

Aktív témák

  • acc200

    tag

    Sziasztok!

    Csatlakoznék én is a klubhoz, nyomom már kb 2 hónapja a gammát és örülök, hogy megtaláltam a topicot.. :K
    Elhatároztam, hogy a német TD ágat megpróbálom csinálgatni.. Az eddig TD-k pl. Marder II, Hetzer, Stug III még boldogultam, ezeket meg tudtam szokni, meg még tűrhető ellenfelekhez is rakott be a gép többnyire.. De a mostani JagdPanzer IV hát nem tudom, nem tudom mit vagy hogyan kéne.. Ez valahogy gyenge mindenhez amihez berak, Löve, Tigris II-ket meg a társaikat esélyem nincs sebezni, KV még okés de IS már szopatós.. Sajnos még a 75mm-es löveg van rajta, 88-asra még kéne 7-8k xp, de ugye az sem valami sok jön be, átlagosan kb 200 / meccs, ha persze túléled, esetleg sebzel valakit, még jobb ha esetleg foglalni is tudsz valamennyit, akkor van esélyes 300 max 400-at elérni.. Meg a pénz se valami sok jön, általában még ha kilőnek, akkor még van hogy több a javítás meg a lőszerutánpótlás mint amennyit kapok.. Még a Hetzerrel annyit össze tudtam szedni, hogy még modulokat is tudtam rá venni, még a sima tankos ágat is el tudtam indítani, Panzer III A-ig el is jutottam, de ugye ott is már van, hogy KV meg a többi finomság ellen rak be, amivel megint csak esélytelen.. :(

Aktív témák