Hirdetés

Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz Gyuri27 #44052 üzenetére

    13 90-essel tegnap pont ez történt, vártam a a bázisunk foglalása közben a bázisunk mellett... ugyanis a nagy ágyúval olyan hosszú a töltési ideje, hogy mire lőhettem ismét már elfoglalták a bázisunkat, persze írta mindenki, hogy f@ck, idiot... az más dolog, hogy csak én indultam vissza a bázisunkra egy ferdi, egy is3 és egy kt ellenében reménykedve a csodában és leszedtem mindkét artyt valamint 1 másik tankot egyedül a többi meg megrekedt az egyik szélén a pályának...

    Ugyanott M103-assal mentem középen, 13 90-est látom távolról na mondom leszedem, de annyira féltette a tankját, hogy rá sem tudtam lőni de ő sem lőtt rám egyet sem, próbáltam elkapni de egy szikla körül simán meglógott mindig előlem, továbbhajtottam, még akkor sem lőtt utánam... az ilyen a maximálisan szánalmas... minek játszik? 13 90-be egyet belelövök, sebződik talán 400 körül max, neki vagy 4 lövése van mire én ismét lőhetek, simán mögém kerül de ez nem...

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Aktív témák