Hirdetés

Aktív témák

  • Iron Funeral

    őstag

    válasz krisss93 #3832 üzenetére

    Hááát, nem tudom, hogy hol lőtted a Maust, mert bár bugos a sárvédő eleje, azért 132 penetrationnel nem hinném, hogy átlőnéd... HE lőszer meg vicc kategória ezeken az ágyúkon, 270? sebzéssel. "Normális"(a játék szemszögéből nézve, nem annak a szemszögéből aki lő) esetben nem tudod átlőni a PZIV Schmalturm-jét, de egy VK3601 is le tudja simán pattintani egy kis döntéssel (vagy nem is kell döntenie, elég ha távol van...). DE, ha ezek neked nem elég meggyőzőek akkor vonulj át szovjet vonalra aztán meg tudod, hogy milyen egy jó ágyú amit már tier V-re megkapsz :) (nem holmi ~130 sebzésü 138 penes lóf@sz), vagy tier 6-ra olyat kapsz ami simán belyuggat bármilyen német tankot előről a VK-ig (KT-nek a tornyát kell lőni) és 390-et sebez(mert ugye a német tier IX ágyúnak is csak 320-ra telik...). Tier VI-re még jó a rövid 88 ha elég mozgékony a tankod és tudod pozicionálni, t VII-re egyedül a VK3002-vel nem éreztem AKKORA szenvedésnek az ágyút mert egy fasza kis dogfighter az a tank, a Tigeren egy kész csalódás volt, szerencsémre a Pantheren egyből tudtam használni a hosszú 88ast, de annak aki először ott fejleszti ki nem akarom bele élni magam a helyzetébe, tier VIII-ra egy 132 pen. ágyú, áh, belegondlni is rossz. :o

    Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

Aktív témák