Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fsb1000

    nagyúr

    válasz Gyuri27 #4287 üzenetére

    Bármit írhatsz, attól nem lesz magasabb a WN6 és EFF értéked.
    Magyarázhatod hogy melyik tankkal mennyire jó vagy attól még konkrétan alacsony marad.

    És arra sem ad választ az írásod, hogy a goldtól valaki jobb játékos lesz vagy sem. Ebbe a témaban is sikerült önnellentmondásba keveredned mint a kódlopási üggyben.

    *****

    Fórumlakóknak:
    Semmi gondom azzal ha valakinek alacsony a stat értéke. Ez csak egy játék, mindenki saját örömére használja. Nem ez szerint mérem az embereket, nem WoT-ból szerezzük a diplománkat és még nem is a WoT nevel emberségre.

    Csak akkor veszem elő ezt a dolgot, ha valaki azzal kezd piszkálni, hogy a gold vásárlással érek el eredményeket, vagy ha úgy arcoskodik wot témábam (pl. azok akik 1v1-be hívnak, mert ők tuti jobbak), hogy ezt megalapozó eredményeik nem látszódnak semmilyen WoT-os kimutatásban.
    Erről ennyit.

    *****
    Ja és hogy aki eddig nem értette: Kedves fórumtársunk nem véletlenül hozta fel ezt kódlopási dolgot. Mivel egy bizonyos ügyben érintett vagyok, mint kódfelhasználó, engem akart belekeverni. Ezért kértem, hogy mutasson konkrétumokat, ezért volt a hosszas vita ez ügyben.
    Az eredmény világos, a kódlopási témát mostantól az ö nevéhez kell kacsolni, mert annak ő kitalálója, bizonyított kódlopási esetről senki sem tud.

Új hozzászólás Aktív témák