Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rlazol

    addikt

    válasz h1mpi #22096 üzenetére

    vagyis olyan, mint a többi párduc. :K
    A párducokhoz tudni kell, hova menj, ahonnan tusz lőni, spottolni és menekülni is, mégse téged vesznek észre először. Tudni kell, pontosan mit lőj - mert ő belövi 350 méterről az AT15 kupoláját vagy az IS8 hasát ha ezt kéred, és arra elég a 203 pen. És tudni kell, mikor menekülj (én ezt szoktam elcseszni :DDD ) vagy támogasd a másik oldalt. Szerintem jól mondod: aki ismeri a tankokat és a pályákat, annak jó ez a tank. Akárcsak az E25 vagy az M10. nem véletlenül adtad te el mindkettőt. Én meg azért küzdök ezeken a vonalakon, mert ők megtanítanak játszani, és ha ezekkel megy, a többivel is menni fog. Persze papír. Megtanultam beforgatni és már elég sűrűn pattintom a teknőst is, de elég sok mást is. És élvezem. Sok-sok kilövés 0 dmg-es csata és egy jó tanár kellett hozzá.

    És én se értem, miért kell rinyálni +2 tierben! Én kifejezetten szeretem. Kihívás. 203 pen (Panther2 is annyi) mindenre elég, amit ez a tank kér. Nyilván nem neki kell szemből megállítani a rohamozó E100-at vagy IS8-at.
    És ez nem csak Panther 88 viszonylatban igaz, +2 tierben minden tanknál észnél kell lenni. Naés? :U

    bluyoo - pár csata, max pár óra. ne sebezz barátot pár körig és elmúlik.

    [ Szerkesztve ]

    Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Új hozzászólás Aktív témák