Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LZs?!

    aktív tag

    válasz Antonius1978 #9297 üzenetére

    Köszi szépen az elismerést.

    Ha le kellene tenni a voksomat ezzel a géppel kapcsolatban, akkor én is azt mondanám, hogy szeretek vele játszani, elsősorban a szívószál miatt - szerintem ez egy eléggé alattomos fegyver...

    ...ugyanakkor összességében ez egy kényes tank, és ebből kifolyólag az összkép - számomra - meglehetősen ambivalens. A "kényes" kifejezést azért használtam, mivel ez a gép rendkívüli módon ki van szolgáltatva a csapat maradékának.

    Ideális esetben az ember távol marad a többiek mögött (300m+), egy jó leshelyen és onnan borotválgat az L/100-zal - a pontosságot és átütést tekintve a lövegnek ez nem kihívás. Kvázi TD...

    A Mastery-hez is tulajdonképpen csak ez kellett: Artic region, a térkép baloldaláról indultunk, én felkapaszkodtam a "teraszra", onnan osztottam az ellent akik fent jöttek (T-43, 2db Tiger, Chaffee) amíg ők alul, a folyó és a hegy között át nem törtek; akkor arra fordultam és ahogy ott fedezék nélkül próbáltak "osonni" (az összes KV1-S + a 2db M6), én szépen felapróztam őket 130hp/lövéssel. Mire spottolni tudtak a távolság miatt, addigra nekik már mindegy volt.. :) Majd rámentem a maradékra, akik a bázisukat "védték" (KV-2, 2db Hummel). A KV-2 meglett, de a két arty futott; mivel addigra odaért az addig "arty-kat védő" M6-osunk és elkezdett foglalni, illetve mivel már 1 perc alatt jártunk, így inkább én is beálltam foglalni.

    Ne de általában a fenti scenario nem áll, sőt...

    [ Szerkesztve ]

    Nevermind...

Új hozzászólás Aktív témák