Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacibacsi

    addikt

    válasz jano_77 #47553 üzenetére

    Igen! Ezt most bevállalom. :B No de előtte hetekig ültem a szopórolleren én is ám. Meg még fogok is.... :(

    Amúgy rohadtul csalafinta dolog az ilyen statisztika.
    Tegnap 5x szorzó az első győztes csatára. Mi volt a jellemző bármely tankra? Első csata kimagasló sebzés és kill, de vereség. Következő csata sima győzelem, ahol nem tudtam meglőni a saját HP-m sem... Azért amikor 5x szorzóval kapok 1600 XP-t..., nos azt az élményt még a Mastercard sem képes megfizetni nekem...

    Így kínlódok ezzel a nyomorult 3-szoros pattintós HT küldivel is. T29-cel és BP-vel is már kétszer megcsináltam a blokkolást, de jóval alatta maradtam a 2k sebzésnek. Amivel meg nem gond 2k-t sebezni, ott meg mindig alatta maradok a HP-m háromszorosának. Tegnap Steppes-en T-10-zel (ketten voltunk TierIX-ben, én és az enemy Type 61-e) beástam magam. Egy ISU-152 próbálkozott velem sikertelenül, de ugyanakkor számomra olyan szerencsétlen módon, hogy nem felfogott sebzésnek számolta el a lövéseit, hanem simán nem sebzőnek (vagy tudom is én, hogy minek, de NULLA volt a felfogott tőle). Többen azonban szépen lövöldöztek és pattogtak, mint a popcorn, de mire elértem volna az 5400 felfogottat, megjött a Type 61 és gyorsan elintézte, hogy ne kelljen még a HT15 küldetéssel foglalkoznom...

    Na, jól van. Sírás OFF. Jöhet a reggeli kávém...

    Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Új hozzászólás Aktív témák