Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emre

    veterán

    válasz szbalogh #26137 üzenetére

    Hát akkor most töredelmesen bevallom, hogy eddig kétszer voltam 1-1 napra eltiltva (a kollektív cvakkos nem számít, mert ott sem voltam), meg volt egy chatbanom is. Szóval vigyázni kell mindenre, már ami a képek, replay fájlok, és különböző félrelépések publikálását érinti. Csak nem fogom lerombolni a hosszú évek munkájával magamról kialakított képet ami leginkább egy boldog és kiegyensúlyozott családi légkörben megvénült derűsen antiszociális kisnyugdíjasra hasonlítana. :D

    Komolyra fordítva a szót, tényleg nem értem, hogy ha a játékban nem levezetni tudod a feszültséget akkor miért csinálja valaki. Valamint ha már ennek ellenére játszik akkor a felgyülemlett feszültséget miért a klán chat-en vagy a fórumon engedi ki. És ha még ezt sem tudja megállni akkor miért nem kulturált formában teszi azt. Annak idején az SG-n írtam is erről egy kisebb értekezést, meg gyakorlatilag a HOAX-ból is ez miatt kellett távoznom, mert beszóltam az egyik nyivákolónak, az meg ment panaszra a kapitányhoz. Mondjuk azóta egy kirohanása miatt az SG-ről is és a klánból is kitették, de a hoax-ba valamilyen rejtéses módon visszasírta magát.

    Egyébként valahol olvastam, hogy a fagyásokat a warpack okozza. :B De ez természetesen nem igaz. :)

    [ Szerkesztve ]

    A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Új hozzászólás Aktív témák