Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • scyllarus

    veterán

    válasz bluyoo #18663 üzenetére

    Azt írtam, valamicskét, én sem vagyok meggyőzve.
    "+20% (Light Spall Liner), +25% (Medium), +30% (Heavy), and +50% (Superheavy) additions to armor protection from ramming and explosions, and also the same amount of additional protection from crew death."
    Viszont ha valakit a legénységből gyakran lőnek ki, az ellen tényleg jó, ezt olvastam pl. Teknőc tulajoktól, de ez sem jellemző emlékeim szerint a 36.01-re (bár én még medként játszottam vele anno).
    Egy hét múlva meglesz a TOG, arra kötelező, onnantól lesz saját tapasztalatom, nincsenek olyan tankjaim, amire kellett volna. Bár mondjuk pont a rammolás elleni védelmet nem fogom megtapasztalni, max egy Mausnak lenne esélye, de az ellen nem megy :D

    jimmy74: vicces ez a wot. Nekem E3400 van, ami mindenre csak nem játékra való. Pont ez van nálam is: 60-70, egyes pályákon 30-40 FPS ezzel a vacakkal.
    Ja, és a Shadows of Mordor stabil 46 FPS-sel fut (ha nem ismered nézd meg a gépigényét), magasabb felbontással DX11-ben egy HD5670-esen (512 RAM). Ennyit az optimalizáltságról...

    [ Szerkesztve ]

    "Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

Új hozzászólás Aktív témák