Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Diarmand

    senior tag

    válasz #48613632 #31039 üzenetére

    Már ne haragudj, de nem igaz amit írsz.

    Az orosz tankok igenis fejlettek voltak technikailag, a méltán híres T-34-esük hatására kezdtek el gyorsan a németek fejleszteni. Az orosz tank sebessége, ágyúja és döntött páncélzata eleinte megoldhatatlan feladat elé állította a német panzer 4-eseket.
    De említhetném a KV 2-es tankokat is - igaz, ezek nem voltak túlzottan hatékonyak - amit a németek még közelről is csak behorpasztani bírtak, nem hitték el amit látnak :)

    Elterjedt nézet, hogy az oroszok a számbeli fölényüknek köszönhetik a második világháborút, csak ez nem igaz. Igen, kaptak segítséget innen-onnan. De mondom, ott volt a T34-esük, vagy a Katyusa is, meg a háború vége felé bevetett új IS tankok a 122-es lövegekkel.

    Szóval nem voltak annyira elveszve ;)

  • Diarmand

    senior tag

    Vannak itt érdekes dolgok.

    A nagy heavyket legyalázzák a gyors medek/lightok. Ez nagyon nincs így. Az E75-ömet nincs az a tank ami kikörözi, úgy fordul, hogy öröm nézni. Igaz, 400%-os legénység minden földi jóval és megfelelő skillekkel, de ha egy tank ki van fullozva, akkor nem lehet kikörözni. Tegyük hozzá, hogy az E75 a leglassabb heavyk között van.

    Az azonban tény, hogy az orosz ág %-os aránya egy-egy meccsben jóval túlmutat a többi nemzetén...

    Ez akkora hülyeség, hogy plafon ránk szakad. Honnan vetted ezt?

    ...hogy átlagban mégis jobb játékosok játszanak T10-ben.

    Ez meg a másik. Tehát tier 1-9-ig nem olyan jók a playerek, mint t10-ben? Hadd gratuláljak ehhez az elmés felfedezéshez ;)
    Elárulom neked, hogy magas tierben gyakran World of SPGs-be csap át a játék és mindenki szalad és bújik el. A nagyon jó játékosok visszatértek az alacsony tierekhez, mert ott még van akció és nem áll be a játék. Meg lehet nézni néhány good player statját, hogy milyen tankokkal van mennyi meccse és meg lehet lepődni a pl 1200+ marder meccseken és hasonlókon. Erre nem számított a WG, ezért tették elérhetővé a gold ammot creditért, hogy a sok balfasz is tudjon valamit elérni T9-10-en.

    Stauffenberg meg leírta kicsit bővebben amit én, hogy miért nem lehet kijelenteni laikusan, hogy az orosz világháborús tank haderő fejletlen lett volna.

  • Diarmand

    senior tag

    E-75öt több tank is körbe tudja rohangálni.

    Teszteljük le ;)
    Ne feledd. A lényeg, hogy xy köröző tankot nem érek utol és nem tudok belelőni. Ez pedig nem igaz semelyik medre/lightra. (A t50 variánsok meg pont nem érdekelnek, mert nem ők fogják berohanni a heavyket)

    most hoztál egy saját példát 3+ skilles tier9 tankoddal, hogy 1v1be téged nem tud megverni egy med

    Minden bizonnyal tudod a játékbeli nevem és hogy mivel hány meccsem van. Nem baj, elnézem neked hogy ennyi mindent tudsz ;)
    Én főként Stauffenberg hozzászólására reagáltam, mert ő azt írta, hogy őt körbe tudják futkosni és ő is tud ily módon szopatni másokat. Én csupán hoztam a saját példámat az egyik leglomhább nehéztankkal, miszerint ha az adott heavy ki van fullozva, akkor biza nem lehet kiforogni. Nem az 1v1 a fontos, meg a két tanknak a játékbeli szerepe (hogy nálad a med az isten), hanem az az egészen egyszerű dolog, hogy ki lehet forogni a heavyket :)

  • Diarmand

    senior tag

    diegho: Pont, hogy a T-50-2 fog kinyírni 1v1-ben simán, de ha van veled szemben egy IS-3 és egy T-50-2 és te leszarod a T-50-2t halott vagy, hiszen bemegy a hátadba és szétszed pillanatok alatt, ha meg a T-50-2t kezded el kergetni az IS-3 lő szét. Pont erre való a T-50-2, Chaffe, VK és egyéb gyors light tankot, az ilyen manőverekkel lehet eldönteni csatákat. Én bármikor rámegyek az egyedül kóricáló E-75re light tankkal, mert ha nem lő ki egy lövésből, akkor vagy kinyírom mire segítséget kap, vagy a csapatom öli meg, amíg velem foglalkozik.

    Csillagvirág, a t50-2 nem üt át egyik ágyújával sem bárhonnan lő. Csak ha nagyon-nagyon szerencsés, talán a valagamba beleszúr egyet-kettőt. Sem chaffe vagy a többi scout. Teszteltük. Nekem ugrott egy Chaffe, T50-2 meg volt még valami talán egy t49 poénból. A VK2801 nem elég fordulékony.
    Ezekkel akarsz megszivatni egy T9 heavyt? :D Az IS8-at elhiszem, hogy megtudod, azt bármi meg tudja.
    Az AMX 13-asok tudnak bántani hátulról vagy a nagyobbik oldalról, de kikörözni...
    Ez a "csapatom megöl" dolog meg ne az optimális esetet vedd alapul. Ha nincs ott a csapat, akkor mi van? ;)

    joergie: te hoztál 1v1-es példát(téged nem tud körberohangálni egy med....amíg nincs lelőve a lánctalpad :DDD), és csak onnan vettem az információkat, amit írtál, és arra reagáltam.
    Nemtudom mire gondoltál most, nem érdekel mivel mennyi csatád van/volt.
    randomban akkor is a med az isten, akár azt mondom akár nem, mert spot központú a játék, ha nincs spot, nincs mit lőni-veszít a csapat.

    Másik kedvencem. És ha Neked van lelőve a lánctalpad? Még neked is megyek a sok tonnámmal ;)
    Az 1v1-es dolgot meg nem én kezdtem, de ez már óvoda. Én csak azt írtam, hogy nem köröz ki semmi.

    Btw tudnál mondani egy online játékot ami nem spot központú? Micsoda érv :D Felderíteni meg nem a medeknek kellene, hanem a skótoknak, akik nem érnek rá, mert engem fognak berohanni, egy magányosan kószáló E75-öt :D
    Nem nézem én le a közepes tankokat csupán arról van szó, hogy mindkettő másra jó. De ha betámad egy med jobbak az esélyei egy heavynek. Nem ő győz mindig, csak jobbak az esélyei.

    Elhiszem, hogy nem érdekelnek a statjaim - és télleg, kit is érdekelne? -, de én nem tértem át másik nehéztankra 2-300 meccs után. ~1200 meccsem van E75-tel. Szvsz jobban ismerem azt a tankot mint bárki itt a fórumon. (tévedés nincs kizárva ;) )

    [ Szerkesztve ]

  • Diarmand

    senior tag

    válasz Stauffenberg #41353 üzenetére

    Akkor nem csak nálam van ez, már azt hittem, hogy a netem szarakodik. Valahogy éreztem, hogy a tegnapi überjó Hellcat körök után nem lehetek ennyire szerencsétlen.

    A lövéseim eltűnnek, ami talál az meg nem sebez, de legalább teleportálok a pályán minden előzmény nélkül. Köszönjük WG, a világ rosszabb lenne nélküled! ,,I,,

  • Diarmand

    senior tag

    válasz diegho #43085 üzenetére

    Elhiszem én, hogy a wotos e-péniszed kiveri a szemedet és az intelligenciádat is oktatni lehetne, sőt, azt is hogy annyi pénzd van amennyi nekünk sose lesz, de azért egy határ mindenhol van.

    Azt állítani, hogy a wot lószar pardon lőszer körüli mizéria nagyobb mint a magánnyugdíjpénztáraké volt? Meg hogy a ruszki szerveren csak pár ezret vettek? Miből szűrted ezt le? Nem akarok részletekbe menni, mert felesleges, de egyrészt még mindig képes vagy ordas nagy baromságokat kiabálni csapkodva az asztalt, másrészt megint kezded dörzsölgetni a virtuális péniszed és ezzel együtt nő az arcod is. Pedig olyan kis konszoidált hangod van, használhatnád írásban is.

  • Diarmand

    senior tag

    Nem, nincs szükség rá, de diégónak rettenetes stílusa van, elég olvasni, de ezt tudják mások is. A gondot meg tovább fokozza, hogy sokan csak adják alá a lovat a hajolgatós szmájlival meg a dicsérgetésekkel pl egy 3-4 skilles legénység után. Gondolom dieghonak már érzéketlen az ánuszrózsája ;)
    Na mindegy, erről ennyit.

  • Diarmand

    senior tag

    Egy kis segítséget kérnék.

    Mi van abban az esetben ha több modnál is található xvmconfig fájl, amit bemásolva a res modsba felülírja az előzőt, így xy mod használhatatlanná válik? Amit használok. Jimbo, maxzoomout, damage panel, hitlog only és minimap komrad. Az utolsó kettőnél van xvmconfig így nem tudom használni a kettőt. Valami ötlet, hogy hogyan lehetne őket együttműködésre bírni?

  • Diarmand

    senior tag

    válasz Moleman #45463 üzenetére

    Tehát nézzek át több száz sort két fájlban és ha van némi egyezés akkor írjam felül a többi meg egész egyszerűen másoljam át? Na ne...

    Megpróbáljuk.

    [ Szerkesztve ]

  • Diarmand

    senior tag

    válasz atti_2010 #47404 üzenetére

    Komlyan mondom, öklendezik a gépem ha a hozzászólásaidat olvasom, hallom a hangfalból... egy ideig nem tudtam mi az, de most mér leesett.

    Btw hogy nem sül ki a szemed te láma, ott van a képen, hogy még prémium fiók nélkül sem jött volna ki mínuszban. Mellesleg az AFK nálam azt jelenti, hogy SEMENNYIT sem lő.

  • Diarmand

    senior tag

    Mivel van egy kis időm, gondoltam fellépek pár meccs erejéig. Erre mit ad isten, bitang nagy lagok bombáznak, pedig a pingem nem ugrik száz fölé. 3-4 másodperces késésekkel reagál a tank minden mozdulatra, meg a lövésekre is. Ha nem nagy a pingem, akkor nem a kapcsolattal van a gond elvileg.
    Tapasztalja ezt más is vagy nálam lesz a hiba?

Aktív témák