Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • jozefgucci1

    addikt

    válasz Dryman #703 üzenetére

    Nem is megyek vele nehéztankként inkább úgy mint Typ-al .Sajna tényleg sérülékeny az ágyú tegnap egy körben háromszor lőtték pirosra az ágyúm az azért nem volt olyan vicces. Azért csalódás picit mert a T29-en ez az ágyá nagyon jó volt , de itt úgy érzem alig sebez és sokszor pattanok is vele. Próbálkozom mindenestre , de köszi a tanácsokat . Stabilizátor , töltésgyorsító tuti felmegy rá .

    Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

  • fsb1000

    nagyúr

    válasz Dryman #703 üzenetére

    Báldozni...
    Tegnap Aladárral mentem a középmezőnyben, med nem volt, de 4 arty igen.
    Senki nem ment fel a hegyre... de az artyk engem unszoltak menjek spottolni.
    Végül rászántam magam, bár 100% volt hogy belehalok hiszen engem is felszpottolnak és 4 arty néz szemből..

    Na.. felmentem félig, illetve addig jutottam. Négy t9-t10 hevy spottolódot be. Mozogtam, menekültem, de kb fél perc alatt kilőttek. A mi 4 artynknak egyetlen találata sem volt.... full HP-val jöttek le a hegyről a TOP hevyk.
    Úgy gondolom, legközelebb kivárom míg lejönnek maguktól és talán 2-3 sebző találtot be tudok vinni. Így is... úgy is vereség, de legalább az átlagom nem romlik 0 dmg-vel.
    Az artyk meg húzzák meg a botom... Vidámság és rakenroll.

Aktív témák