Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Tenken

    őstag

    válasz Pocok256 #48323 üzenetére

    Teljesen igazad van. Számtalanszor ki lett már tárgyalva, ami engem illet én már belefáradtam, hogy értetlenkedjek miatta. Jelen állás szerint nincs alternatívája a WoT-nak, így a wg annyira lehet pofátlan amennyire nem szégyenli. Nyilván ez azt jelenti, hogy megpróbálnak egy határon belül maradni, hogy ne veszítsenek túl sok embert emiatt. Persze egyúttal próbálják kitolni is ezt tűréshatárt szép folyamatosan. Igazából szerintem ez a játékosok hibája, illetve azok-é akik fizetnek/fizettek be nekik ilyen feltételek mellett.

    Azt tudom mondani amit én is próbálok elsajátítani. Nem elég, hogy te jól játszol és azt teszed amit kell az adott helyzetben, meg kell próbálni kalkulálni a melléd osztott szerencsétlenekkel is. Van amelyiket lehet irányítani egy kicsit, van amikor jobb, ha csatlakozol a lemmingekhez bízva, hogy a horda hamarabb befoglalja az ellenséges bázist. A fő cél az, hogy életben maradj, persze nem basecamp-el. Ami engem illet már ott tartok, hogy simán tk-zok is, ha úgy ítélem meg, hogy az adott helyen egy jó fedezéket nyerek a hullájával.

    "Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

Aktív témák