Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • jahrn

    senior tag

    válasz Djuree #23620 üzenetére

    Nos, a haboru kitoresekor a japan pancelos ero - a pancelosok szama alapjan - az 5ik legnagyobb volt a foldon. Mindezt ugy h a britekhez hasonloan a flotta fejlesztes volt naluk az elsodleges, sot igazabol mandzsurian kivul nem is vetettek be sok tankot. Mondjuk a millio pici csendes oceani szigeten nem is volt szukseg rajuk, mig hadihajokra meg tengeralattjarokra igen. Ezert nem is igen eroltettek meg magukat nagyon h gyalogsagi tankokon kivul mast is kalapaljanak (a haboru masodik feleben mar probalkoztak komolyabb tankok fejlesztesevel is, de keson. Ennek ellenere volt par ertelmes tervuk/prototipusuk).
    Ezt a tenyt figyelembe veve nem rossz az az otodik hely.

    (#23622) jahrn Az a Bugatti tank a japan tehc tree-n erdekesen hangzik. 2 ajto, 2 ules, 400km/h feletti vegsebesseg? :D

    [ Szerkesztve ]

  • D.Orion

    veterán

    válasz Djuree #23620 üzenetére

    Egyébként kicsit röhejes ez a videó. Mégis milyen kínai tech tree-ről vicceskednek itt, mikor én is kapásból kiszúrtam azonnal 2 japán tankot.ű a videóból, pedig nem vagyok otthon bennük annyira. :W

    No egy fan által készített japán tech tree.

    Azért a Type59 blow up az bejön, mert az mi volt, ha nem az. :))

    jahrn: Igen ez így igaz. Pont ezért okozott hatalmas kellemetlenséget az a pár elszórt japán tank amivel az amerikaiak összefutottak a háború vége fele a kis szigeteken. Persze addigra már volt páncéltörő, de nem minden katona hordott egy ilyet magánál, és a tank lőtávja messze jobb, mint az. Nem véletlenül kellett pár M4-est átdobni a japán szigetek elleni inváziókra. Igaz inkább a hatalmas bunkerrendszerek felszámolása és a beásott állasok megsemmisítése miatt alkalmazták, de aztán később már örültek, hogy pont vadászhattak a japcsi tankokra.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák