Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz Daywalker #181 üzenetére

    Nem tudom, de mostanában csomószor futok bele abba, hogy az ellenfélnél jó artysok vannak, amint kimegyünk fedezékből, egyből one-shotolnak minket; mindeközben a saját artynk, még ha chaten is írunk rájuk, még akkor is tehetetlen balfaszok, rosszul helyezkednek, az ellenfél már top gunt közelítő artyjával szemben nulla kill, rossz célpont-választás (az előbb is volt egy olyan, hogy inkább egy <100 hps alacsonyabb tierű medre lőtt, amit egy másodpercen belül úgyis kilőttek volna, mint a másik oldalon a bokorban kempelő top tier heavykre). Mai ilyen legszebb, hogy Mines-on M6-tal megláttam egy hegyre menő Jagdtigert. Nálunk vagy 3 vagy 4 arty volt. Rálőttem, le is szedtem 300 hp-t, visszavonultam, és pingeltem mapen, írtam, hogy arty, Jt ott. Semmi. Spotolom óvatosan tovább, írom, semmi. Mielőtt kilőne, megint lejjebb megyek, de az artyjuk kilő. A játék úgy ért véget, hogy abba a Jt-be csak én sebeztem bele, az artynk hozzá sem nyúlt...

    Úgyhogy én továbbra is azon a véleményen vagyok, hogy ki kéne venni az artyt a francba a játékból, s csak tank-tank küzdelem.

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Aktív témák