Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LML

    tag

    Én is megvettem ezt a liberté cuccot, mert ki akartam próbálni egy normálisabb heavy-t (med tank ágat és a TD-t toltam eddig).

    Tapasztalatok:
    Hát mozgékonyságra többet vártam, nem egy kv2 azért, de nem is egy FCM :)
    Egyenesben még csak-csak, de a hegymenet nagyon nem tetszik neki, 15-20km/h max.
    Saját tierjében szemből kb mindent pattint volt 6000 feletti össz pattanásom is.
    Tier 10es viszont beveri egyből, ott nem érdemes kidugni az orrát ahol a X es heavyk tanyáznak :)
    Saját tierben mozgatni kell a tornyot, hogy a kupolát ne lőjék meg, de ha állsz egy helyben pl. egy is3 még úgy is nehezen veri be. Kb 250m ről, volt egy srác tegnap aki 13 pattanás után tudott 1x meglőni, biztos kva ideges lehetett a végére. :)
    Sidescrape csak nagyon módjával, mert ott papír, tényleg, brutálisan!!!
    Prémium ammoval azért lehet turret ringet is lőni rajta, de nagyon nem könnyű oda belőni ( ma azért már volt pár belőle, én tegnap du vettem meg, este talán ha 1db al összefutottam).
    Ma reggel volt HP buff rajta (1500hp-ra , viszont biztos hogy valamit nerfeltek is rajta, mert elég sok lőszer rekeszt lőttek ma nekem, míg tegnap ez egyáltalán nem volt jellemző, uh egy vizes lőszerrekeszen gondolkodom).
    Kicsit lassan céloz 3sec felett szűkül sajnos.
    Bokorba állni nem érdemes vele, mert az artyk ott szedik szét ahol akarják, ha melléd lőnek is buktál 300hp-t, ha betalálnak akkor 7-800 se ritka :(
    Bár elég jó a látótávja, de ennek ellenére ezen is kopognak olyan tankok shotjai, akiket nem látsz.
    Én egyelőre töltésgyorsítót, és mozgás közbeni stabot vettem rá, a legénység brutálisan fejlődik benne, és szerintem nem kell hozzá ventilátor. A harmadik cuccon gondolkodom, távcső, vizes lőszerrekesz, vagy célzásgyorsító, majd még eldöntöm.

    Én jelenleg még elég bot vagyok vele (meg mással is :D ), át kell szoknom a td/med stílusról, de így is 52% feletti volt a winrate-em. Én valamiért 2000 felett nem tudok vele sebezni. (gondolom azért mert szeretek első lenni -én inkább egyedül megyek, nagyon idegesítenek a többiek- ez a tank viszont nem arra való, plusz nagyon oda kell figyelni, hogy senki se lásson rá hátul-oldalt mert nagyon hamar garázs a vége :(

  • LML

    tag

    Nincs esetleg egy Kedves játékos, aki megvenné számomra giftként a T34 blacket, akinek megvan a T34.
    A 7-8e ftos árat megérne nekem a tank, utalással vagy paypallal tudok fizetni, amelyik szimpibb. Akár Euroban is.

    A segítséget előre is köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

  • LML

    tag

    Ha biztosan megkapnám a Skorpion G-t bónusznak, meg is venném, de úgyis a pattont adná amilyen a formám mostanában.. :)

  • LML

    tag

    válasz adamgreen #126083 üzenetére

    Csak a WG rosszabb mint a félkarú rabló. Itt mindenképp megy a pénzed a holdra, és veszel valakinek orosz országban egy ferrari-t :)

  • LML

    tag

    válasz lacibacsi #126319 üzenetére

    Ó, hogy szomorodjál meg! :)

    Én 9 ilyen 1 eurós bizbaszt vettem, csak az alap 250 goldot kaptam. És szentül meg vagyok győződve hogy az akciók elején lehet nyerni nagyobbat, második-harmadik napon már nem ad semmit se :(

  • LML

    tag

    válasz KisApám #126645 üzenetére

    Én 17 csomagnál tartok, és mást nem kaptam csak goldot, abból is csak 1x 500 at, a többi csak 250.
    Amúgy is kellett volna a gold a prém acchoz, úgyhogy nem "annyira" kidobott pénz, de akkor is kapják be.
    Úgyis 150€-t szántam erre az évre játékra, hát másra nem költöttem mint a Wot..
    A svéd ágat úgyis ki akartam húzni, mert tetszenek a gyors lapos patkánykodós TD-k, úgyhogy legalább már 2 díszre vagyok a X es fától.

    Megvettem magamnak karácsonyra a Skorpion G-t, úgyis arra vártam már egy ideje, van kb 13000 goldom még, úgyhogy a karácsonyi leárazáskor egy med vagy light prémet be akarok szerezni (ha lesz esetleg az újakból valami), aztán én be is fejeztem egy jó időre a Wot ra költést.
    Még gondolkozom azon is, hogy esetleg prém medium tank helyett leváltsak-e a goldból 200e XP re valót, mert akkor egy csomó játékidőt és szopást megspórolnék a francia BC vonalon. Asszony már szívja a vérem, hogy miért ülök ennyit a gép előtt :)

    A skorpionnal viszont nagyon meg kell tanulni játszani, mert azzal ellentétben hogy mit írnak az álcázására, gyakorlatilag 0 álcája van, bárhonnan bármikor belőnek, még bokor mögött is világít. Álcahálóval sokkal jobb a helyzet, míg az álcázás skill nem lesz 100% mindegyik emberen, addig maradnia kell sajnos. Most periszkóp plusz töltésgyorsító amit használok, megy majd rá a kukker később.
    Az elején 2 féle köröm volt vele, az 5-600 as, vagy a 3500-4000 ezres. És jóval több volt az 500 :D
    Most már nagyjából tudom hogy melyik mapen hova kell állnom ahhoz hogy a heavyk ne lássanak, de én tudjam osztani őket.

    Viszont ami érdekes, hogy pl egy IS7 et hiába lövök vele prémmel, oldalról az elejét, nem viszi be. És mikor ki kellene végezni egy 300 hp-s Is7 et, és kimész háromszor, és 20-25m ről belelősz és 3x nem viszi be, de persze az IS téged ott lő át ahol akar, az picit idegesítő.

    E25 magasságú TD-k pedig simán megszívatnak közelharcban, mert magasabb vagyok mint ők, tegnap volt egy foglalás resetelős kamikaze akcióm, amin a fél társaság röhögött :D 2db E25 volt bent foglalásban, és persze nem láttam rájuk csak közelről. Hát nem lett jó vége :D

    Tegnap már csapatban is használtam a skorpiont, nem isment rosszul, mert a tököm tele volt, hogy egy isu 152 vel nyílt terpen hamarabb felspottolnak -és úgy belőnek hogy fogalmam sincs honnan jöhetett-, minthogy én a Libertével meglátnám őt, Pedig a libertén van kukker, és alapból jobb a spotja is.. :(

  • LML

    tag

    Egyébként ACC eladással/ vétellel kapcsolatos dologban volt már érintett Valaki?

    Láttam elég jó áron az ebayen, megbízhatónak tűnő usertől accot, gyakorlatilag azok a prémek vannak benne amiket amúgy is megvettem (volna), plusz azok az ágak vannak nagyjából kihúzva amiket én is kihúznék.
    Viszont 150€ ért megkapnék kb 300€-nyi prém tankot, plusz legalább fél hármonnegyed év játékidőt megspóroltam volna. Nagyjából olyan statja van mint nekem is jelenleg, tehát nem egy 80% feletti winrates acc na.. :D

    Két dolog miatt nem léptem meg:
    1:Fosok, hogy lenyúlják, vagy bannolják az accot később.
    2:A másik, hogy nem én értem el a haladást, és a "sikerélmény egóm" rombolná kicsit a dolog.

  • LML

    tag

    válasz adamgreen #126650 üzenetére

    Legalább eladhatom az excelsiort, a churchillt meg azt a nevét se tudom kínai szart amit megvettem anno, mert nem akartam egy tankra "sokat" költeni, és voltam olyan noob, hogy még egy tesztet se olvastam el egyikről sem... :)

  • LML

    tag

    válasz Rick3D #126706 üzenetére

    Az első 4000 feletti körömet, és 4 killemet a Skorpion G vel egy Is6 szakasz úgy hálálta meg (helyettük mentem TDvel fogni a heavy pozíciót,- mert persze a 2 is6 bokorharcra rendezkedett be-, hogy a segítség helyett kitoltak ketten a heavyk elé, majd az egyik ellőtte a láncomat. És mire betöltöttem a prémet, és hátrafordultam a toronnynal, hogy legalább az egyikbe beleverjek egyet, persze széjjelkapott az ellen full hpról, mert a skorpion tornya olyan mint a lónak a fa@a..

  • LML

    tag

    LEKPZ M41 90 MM
    Megér ez kb 7000 ftot?

    Mert akkor le lenne tudva a prémium light amit szeretnék.
    A sebzése ugyan nem óriási, de ha belegondolok, hogy fele annyi töltés idő alatt ad ugyanannyi damaget mint a Libertével, cserébe 70km/h seb, jó látótáv, jó kredit teljesítmény, és van skilles legénységem is, mert anno megvettem a Turánt, és legalább az első perket kihúztam benne, úgyhogy lenne lámpám is egyből..

  • LML

    tag

    Nekem sem megy, mondjuk én a WG oldalon próbáltam, nem a játékon belül.

    Megvettem tegnap az M41 et, hát egy picit többet vártam tőle, de még rá kell éreznem a dologra.
    A sebzése érdekes, mert valamibe bele sebzi a 260 at (kv5 háta), de pl egy láncolt E75 be 5öt lőttem oldalról, 5 gold 5x sebzett 200 at kereken.

    Számomra pro oldal: Jó sebesség, jó spot (egy kukkerral a max spot lehetőség felett van 100% os legénységgel, plusz ventivel (ami 50k ba kerül rá, vicc)), fordulékonyság, gyors toronymozgatás jó gundep. Ha oldalt lőnek be, senki sem sérül többnyire modul sem. Ha jó helyre állsz, simán megmarad az álca lövés után is.

    Kontra: Nem gyorsul kiemelkedően, hegymenetben lomha ha nem futsz neki, ha nagyot ugratsz, és az eleje előbb ér le mint a lánctalp, akkor irány a garázs azonnal. A motort szinte mindig ellövik ha hátulról kapsz lövést, 4 ből 1x ki is gyullad kb. Simán fel lehet borítani ha göröngyös a pálya, és jellemzően az oldalán marad olyankor, ami annyira nem nyerő póz.. :) Tegnap egy magyar AMX 25 megvédett és visszaborított, majd segítettem neki 8 vagy 9 killlig jutni :)
    Magas, és figyelni kell hogy ki ne lógjon a teteje, mert tud ugyan pattintani, de nem jellemző :)

    7-8 kört játszottam vele. 1x 2500 feletti, 2x 1500 feletti sebzés, és jön 3500 spot dmg is egy egy spotolós mapon. Egyébként átlag 5-600 sebzések, 7-8-900 spot dmg.
    A többiben kb instant garázsmenet, francia arty bever 1 hittel, még a biztosnak hitt sziklafal mögött is, vagy ellövik a láncot, és mire feldobom kittel, arra már 2 lövést biztos bekaptam. Volt hogy nagyobbat ugrattam a kelleténél, és rögtön garázs :D Mentem arty vadászatra is, de mikor megálltam az egyik mögött, egy grille15 félpályáról betalált, az se volt hosszú kör..

    Megállni nem nagyon szabad vele csak biztos helyen, még célzás idejére se nagyon, amíg mozogsz a dombok mögött, addig nagy baj nem lehet.
    Érdekes, mert menet közben is simán lehet lőni )stabilizátorral), viszont ha nem zoomolsz bele legalább első szintig, akkor kb 3-4 ből 1 lövés megy csak be. Ha belezoomolsz, akkor 3 ból 2 az arány kb.

    Megbánni nem bántam meg, mert az árához képest számomra jó a fun faktora (már amikor nem találod magad 35 másodperc után a garázsban).
    Az a baj, hogy nehéz vele komolyan venni a játékot, én amint sok hp-s heavy-t látok, inkább lelépek és vagy megkerülöm ha tudom, vagy keresek más célpontot, plusz ugratgatok vele össze vissza.. :)

  • LML

    tag

    válasz ollie #127474 üzenetére

    Scorpion, bekempelek vele, hogy oldalról fogjon a szikla, elöl rejt a bokor.
    Szépen lövöm az ellenfél heavyket spoton kívülről.
    Majd jön egy kóbor M51 akit beengednek, nem lövök rá, nem vagyok spoton, de láncolják, mondom akkor kivégzem ha már ennyire tálcára rakták.. Elfordítom a tornyot, lövök, persze hagyok neki kb 30 hp-t, amit 2 seccel később lelőnek róla.
    Lámpa nem villan, mondom akkor jó vagyok, 1 seccel később kapok egy lorr tól a fal mögött egy 800 hp környéki csomagot, mindkét láncom lent.
    Majd az eddig általam lőtt kb 450m re lévő Oho egy hitből lő egy lőszer rekesz robbantóst elöről, és a nagy 700 hp-s gun volt rajta amivel szerintem ha 10 ből 2x-el kéne találnia ilyen távolságról és kapna érte 100 ezret akkor se tudna.

    Következő kör, Liberté.
    Nézem, 3db M51 az ellenfélben.
    Elindulok, beront oldalról egybat chat, felspotol, egyet belém lő, egyet bele lövök.
    3 seccel később lámpa, majd 1 sec múlva 2db M51 találat, aztán garázs.

    Mondom akkor jó, rohadjatok meg, nekem is van.. :D

    Grille be beül, 5x szorzó, végre egyszer jó a mm, majdnem top tier vagyok, 5 kill+ topgun.. :)
    Ki is fulloztam a grillét egy körből plusz némi szabad XP ből.

  • LML

    tag

    Ez is ritka, hogy a hummel majdnem top tier, így azért könnyebb vele jó kört menni.. :)

  • LML

    tag

    Arra tudtok valami választ, hogy az utolsó update óta miért tapasztalom azt, hogy ha bekapcsolom a szerver oldali célkeresztet, akkor csak akkor van esélyem mozgó célpontot meglőni, ha kb egy tanknyival elé lövök.
    (nyilván nem egy 60nal tépő BC re vagy e25 re gondolok, de volt hogy Scorpionnal nem találtam el 200m en kívülről semmit, egy huldownozó jagdpanzert nem tudtam ellőni oldalról, pedig az elég nagy).
    Volt olyan köröm, hogy 7/7 lövés nem talált, aztán inkább beletolattam a vízbe mérgemben.

    Egyes esetekben a pingem felment 30-40 ről 100-150 közelébe, ezzel párhuzamosan az FPS 110-130 közöttről volt hogy leugrott 40-50ig, pedig semmi sem indokolta a dolgot (olyan helyen voltam ahol nem volt sok tank körülöttem, nem volt sok megjeleníteni való tereptárgy sem.)

    Kínomban már átállítottam a célkereszteket, beállítgattam az nvidia profilban mindent maxra a WOT-nak, leszedtem a speedstepet a prociról, de semmi, mikor kliens oldali célkeresztet használok, akkor minden rendben, volt 4000es köröm a scorpionnal, ha szerver oldalit, akkor meg 1000-1500 ast öszelőni is kínszenvedés.

    Viszont mióta a kliens oldali célkereszt van beállítva, olyan lámpa nélküli egy hites garázsmenet arty találatokat kapok, hogy csak lesek magam elé. Tegnap este volt, hogy 3x is kikaptak, egymás utáni körökben. Azt még megértem hogy kikapnak a scorpionnal, még elfogadom, hogy a libertével is kiszednek egy hitből, de hogy a bulldoggal kikap egy 400 Wn8 as ember max sebességről a hegy mögül úgy, hogy nem voltam felspotolva, mert senki sem ért még oda ahol kinéztem, és abban a pillanatban ahogy kiértem jött a oneshot kill. Nem ilyen 1-2 sec múlva, hanem abban a pillanatban ahogy kiértem, már csett is volt.

    Létezik, hogy a lámpa és a szerver oldali célkereszt bármilyen módon összefügg, és valójában már rég spoton vagyok, csak nem villan a lámpa?

  • LML

    tag

    válasz rlazol #129722 üzenetére

    Lehet, hogy igazad van.. valamiért nekem 2 sec rémlett a 6th sensre, de akkor már kezdem érteni a dolgot.

    Viszont legalább kezdek ráérezni a light tankokra, de kellett hozzá egy jó 1.5 hónap játékidő mire felfogtam hogy mit nagyjából hogy kellene csinálni vele, pedig nézegettem videokat is, hogy mit hogyan, de mire az ember rájön hogy mennyire tudok kimenni a domb mögül, hogy én már spotoljak, de ne lőjenek be azonnal, vagy melyik bokorba nem lő bele az arty rögtön az elején stb az számomra sok játékidő volt..
    A legnehezebb, hogy parancsoljak magamnak, nem kell mindenre rálőni amit felspotoltam, meg kel várni míg elindul a harc, és nem rám figyelnek :)
    Ami nem tetszik, hogy az rng beszórja egy csomó Xes tank közé a 8as kis "szaromat" aztán a csapat tőlem várja hogy menjek megpusztulni, mert ők inkább kempelnének a heavykkel és lőnének a spotomra, de persze az elején mindent megtesznek, hogy ne érjek oda ahová szeretnék, nekem jönnek, leszorítanak stb :(
    Van olyan, hogy felspotolok 4-5 tankot, az arty semmit se lő be, én persze kapok 2 combos hitet mert próbálok láncolni az artynak, hogy hátha úgy eltalál valamit, majd a megmaradt párszáz hpval visszamegyek a szikla mögé, hogy ne 30 seces legyen a kör számomra. 5 sec múlva pedig megkapom hogy fosós vagyok, másik 5 sec múlva meg kivégez a saját arty-nk, egy camper bot üzenettel.. :F

    Más: Küldihez kellene szerválnom egy T8 közepes tankot, mert a Turánt megvettem még első prém tanknak, de azzal nem fogom tudni megcsinálni a komolyabb sebzéses küldetést 100 as sebzéssel nem megyek semmire, mert elfogy a skuló a turánból és sok tankot full golddal sem lehet belőni vele ha nem hátulról/oldalról lövöm.

    Orosz vonalról a KV85/IS ágból van egy lehetőségem átmenni a közepesre, plusz német TD ágból is, van egy lehetőség ha jól emlékszem, ezekbe lenne legénységem is. Most át tudnék váltani 150k XP-t az akció keretében, olyan 2500 arany környékén ha jól számoltam, plusz most az akció miatt 4/500 arannyal ki tudom fullozni a legénységet is.
    Svéd csajok megvannak ugyan, de a svéd vonalból csak a TD-t csinálom egyelőre, és majd az UDES-be szeretném beültetni őket.
    Maradt még aranyam a karácsonyi csomagból, tehát tudnék prém med et is venni, de nem tudom eldönteni, hogy melyik lenne az ideális. SuperPershinget néztem a pen buff miatt, de az nekem lassúnak ígérkezik Sta-2t meg bárhol meglövik az visz modult plusz legénységi tagot magával.
    Az aranyat alapvetően arra tartogattam, ha lássam hogy alakítják át a med/light vonalat, és ha végre berakosgatják hogy mi hova kerül, akkor tudjak lépni, tehát lehet még korai lenne ellőni.

    Költeni pedig nem akarok már annyit játékra, hogy vegyek egy prém medet, plusz eljussak arannyal egy T9 op light-ig, Asszony így is szívja a vérem hogy 3x évesen mit ülök egy játék előtt, és az időm sem engedi, hogy as kiságyús alap tankokkal végigszopva kihúzzak egy ágat teljesen.

    Az aranyért becserélhető prémtankos történetet mikor hozzák be az EU szerverre? Megszabadulnék a Turán, Su100Y, HT6 triómtől, mert gyakorlatilag a legénység húzáson felül semmire sem használom/tam őket. Sajnos az elején nem olvastam teszteket/fórumokat, és nem akartam "sokat" egyszerre beletolni a játékba, és nem láttam át, hogy az egy 12e ftos prém tank, fényévekkel jobb élményre és pénzkeresetre is mint a 3db 3500 ftos..

  • LML

    tag

    válasz Macka #129733 üzenetére

    Próbálj meg a Catalystben minden teljesítmény fület max ra húzni a WOT hoz, plusz próbáld meg, hogy teljesítmény centrikus profilban indítod a játékot.
    Nekem (igaz Nvidia kártyám van) ez a két beállítás dobott vagy 50 Fps-t a játékon (igaz én notebookról játszom).

  • LML

    tag

    Sziasztok!

    Két hétig nem volt alkalmam játszani/belépni a játékba, most beléptem, és látom, hogy véget ért a karácsonyi időszak.
    A ládáimat automatikusan kinyitotta helyettem a program és hozzáadta a cuccokat.
    Viszont sajnos a megnyert, de ki nem képzett legénységi tagokat nem találom]
    Elképzelhető, hogy azt akkor bebuktam? Ha nem, akkor hol találom őket?

    Köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

  • LML

    tag

    válasz LML #158164 üzenetére

    Mégsem buktam. Most beléptem a játékba és felajánlotta hogy váltsam be a megnyert, de át nem vett jutalmaim.
    Szóval mégiscsak megmaradtak!

Új hozzászólás Aktív témák