Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Warton

    őstag

    válasz fradi81 #78859 üzenetére

    Egy időben sokat lightoztam. A francia könnyű tankokkal a löveg volt a legnagyobb bajom. Pontatlanok és lassan céloznak, persze közelharcban ez nem akkora gond, de nem az én stílusom. A kínai vonal sokkal közelebb áll a szívemhez. Pontosabb lövegek, nyilván kevésbé lehet velük az 1 vs 1 szitukat kihasználni, mert míg újratöltesz addig a 1390 lazán kiszed az autoloaderrel, persze csak ha eltalál. Sajnos elég unalmas csatákat lehet menni a kínaikkal, nem lehet velük egyedül lehozni a meccset, amire pl. a 1390 már képes lehet. Másik a könnyű tankok közül a legtöbbet a WZ132-vel mentem.

    A németekkel csak az AufP-ig jutottam. Szeretem ezt a tankot, de tény, hogy nem való mindenkinek, nagyon speciálisan kell használni, nagyon óvatos medként. Ru még nincs kifejlesztve.
    Az amcsi vonal: T71: szerintem kötelező darab mindenkinek, sokkal pontosabb lövege van, mint a franciáknak, nagy pusztításra képes ezért nagy kedvenc.

    A többi ágakon még csak a 6-os tank (T37, Mt25) van meg úgyhogy azokról nem tudok nyilatkozni. Az amcsi vonal érdekesebb mint a szovjet az biztos. A szovjet vonal kicsit olyan lehet, mint a kínai.

    Kezdőknek én mindenképpen a T71 vonalat ajánlanám figyelembe véve az előző mondatot. Persze az M7 szívás lesz, a T21 nem annyira, viszont a T71 nagyon állat. Ezzel szereztem meg az egyik Orlik medálomat, a másikat pedig az AMX 12t-vel

    Kompromisszummentes linux gaming.

Új hozzászólás Aktív témák