Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Angel1981

    veterán

    válasz dfsz34 #44192 üzenetére

    Átolvastam alaposan, nagy sok mindenben egyetértek, illetve sok mindenben magamra ismertem! :R

    Én is lassan 1 éve játszom, és nem mondhatom azt, hogy "elegem van a játékból", de már rég evidens számomra, hogy EZ nem nevezhető klasszikus értelemben vett "játék"-nak, mert igencsak hullámzó a szórakoztatási faktora!

    Már kb. 1000 csata után eldöntöttem, hogy alaposan átnézem a tankok statisztikáit, és csak azt a vonalat fogom vinni, amik az alapján szimpatikusak; pl.
    - TD-k ből csak a forgótornyosak érdekelnek, egyszerűen frusztrál, hogy forgolódni kell, illetve ami egy sarokharc esetén várhat az emberre. Ja! Hogy TD-vel nem kell közel menni? Egy városi pályán ezt nem könnyű kivitelezni, és akkor sem, amikor rákényszerül az ember, mert a csapat nagy része már elhullott
    - nekem a nagy átütés, a pontosság, és a gyors célzás fontosabb, mint a nagy alfa - ezzel is kiesett már egy csomó tank
    - a tüzérséget tudatosan próbáltam ki, hogy tudjak "tüzér fejjel" gondolkodni; kb. 150 csatát mentem velük, de már elég, megtanultam a dolgot - max. 150 csatánként kétszer lő ki tüzér. Azokat is kipipáltam.
    - stb. stb.

    Öcsémmel élmény menni, ketten együtt jól szoktunk szerepelni, és még beszélgetni is tudunk.
    Mindazonáltal ha esetleg a hétvége mindkét napja jó játékra, általában mindketten csak az egyik nap vagyunk hajlandóak játszani, mert elég a hétvége egyik napján idegeskedni. :D
    Azt is eldöntöttem réges-rég, hogy ha esetleg hétköznap lenne este egy kis időm játékra, akkor sem játszom, mert félek, hogy mondjuk bukok zsinórban 3-4 csatát, és idegesen fekszem le. :P

    A lényeg a lényeg, hogy furcsa egy program ez, ambivalens érzéseket vált ki belőlem; szeretem és utálom, akarom, de "félek" is tőle....
    Most hétvégén egyedül leszek, valszeg farmolni fogok az E 25-el, azzal valahogy a vesztes csaták sem zavarnak úgy.

  • Simulacrum

    senior tag

    válasz dfsz34 #44192 üzenetére

    Engem alapvetően nem zavarnak a vesztes csaták, mert tudom nemsokára jön majd győztes is. Ma reggel azt hiszem a hatodik lett győztes E-50-el, de mindegyik csatában top vagy akörüli sebző voltam a csapatomban és nagyon élveztem mindet. A WG egyre jobban abban az irányban megy, hogy jutalmazza a vesztes csatában levő jó teljesítményt nyújtó játékost is. Első dolog volt a kitüntetés után járó teljes xp, most behozták a legtöbbet sebző plecsnit is, ez is segít.
    Persze, jó érzés nyerni, de én inkább a saját teljesítményemre koncentrálok. Sokkal, de sokkal jobban zavar egy olyan csata, amiben simán nyerünk, de valahol a játék elején vagy közepén kiszed az arty. Én ezt az egy dolgot nem tudom soha megszokni. Illetve zavar még az aranylőszer, de az irányba is fog lépni a WG ez már érzékelhető.

Új hozzászólás Aktív témák