Új hozzászólás Aktív témák

• Jo33by

tag

válasz jano_77 #41797 üzenetére

"Így nehéz játszani, ha ennyire töketlen csapatot kapok..." Oké az emberek is hibásak egyrészt ha olyan a csata Ez már annyiszor lett mondva nem ismétlem miért. De a Wot belenyúl a csatába az még többet tesz. A Wot legalább 25-30 százalékba a sebzésekben belenyúl. Vannak csaták ha megszakadok és egy percig rajta tartom a szükítést aztán lövöm el akkor se talál. Mi ez ha nem a belenyúlás miatt van. Simán kedvez az egyik oldalnak. Na most már mindenféle 250-300 penes ágyúim vannak és sokszor nem megy át olyanon amit el sem hiszek. Valamelyik nap meg is lepődtem mert ritka hogy T-57-el mind a 4 lövés átment egy T-30-ba. Na ez olyan ritka mint a fehér holló. Egyet a legjobb helyzetből is tuti nem adja meg és nem talál..A program úgy van megírva hogy passz...a harmadik lepattanjon...Na ezekért jön a vereség. Mert azon az egyen is sok múlt volna. Életben maradok és még pár lövést beviszek a csata sorsa másként alakul. De már a csata elején elveszi a találatot akkor hiába minden és jön az 1-7 aztán már onnan a többség elve miatt sima 1-15. Ha 3 játékosnak nem ad meg egy lövést ami fontos volna az elején...onnantól kezdve kaparhatunk de már hátrány van.