Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz Máté94 #40395 üzenetére

    Szerintem egyáltalán nem pontatlan, csak ki kell várni, míg összeszűkül, utána már talál.

    Francia agyuk legalabb olyan kiszamithatatlanok, mint a szovjet derp gunok.

    Komolyan sikerult megutalnom a Focht egy eletre, amikor az F155-hoz hianyzo 20k XPt probaltam osszevakarni.

    Ha gyorsan kell valamire loni, akkor garantaltan nem fogja eltalalni, meg akkor sem, ha az Lowe meretu, es 20 meterre van.
    Ha 400 meterrol kene eltalalni egy domb mogul felig kilogo kupolat, akkor jo esetben harmadikra sikerul neki nem rovidet loni, hiaba hasznalok 20x zoomot a celzashoz.
    Ha el is talal valamit, akkor altalaban a spaced armor benyeli, penetration nulla.
    Ha nem, akkor minden masodik pattan, de meg olyan helyekrol is, hogy a falat kapartam kinomban utana.
    Pl. T30 kupolan ott a lyuk, erre bemondja, hogy ricochet.
    Goldammoval detto, nem birta atutni egy szembejovo Foch UFPjet.

    Ja, szembejovo tankokat nagy ritkan pattintja, de masodik kiserlet utan ugyis jon az APCR/HEAT az arcodba.
    Vagy a semmibol ugyis megtalal egy tizes TD/arty, ahogy pont nem feleje nezel, es az oldalso/felso alufolia konnyu preda.

    Bezzeg az Obj704.
    Ha beut a BL-10-es menku, az sebez. :DDD
    Lovegpajzsa szerintem tobb lovest megfog, mint a Foch dontott orra (ami helyett mindenki a tetejen levo celtablat lovi, csak en nem szoktam Fochsal eltalalni.)

    Bar mondjuk ma lattam egy fail peldanyt, aki a rovidcsovu stock csuzlival tolta, aztan nem mert raloni az orra elott 30 meterrel keresztbefordulo Obj268-ra, pedig tiszta celpont volt az oldala.
    Biztos nem jott meg ra, hogy a rovid cso mar a SU-152-on sem volt meno.

    Ja, F155-ot azota sem probaltam ki.
    Nincs ingerenciam francia+brit TDkhez, meg a SU-101 utani szovjetekhez.

    Jut eszembe, a JTt is ki kene probalni, de ahhoz at kene kepezni a Ferdi legenyseget, azt pedig meg akartam tartani.

    BTW: Hogy az ARL 44-rol volt szo?
    Elobb lovok snipert KV1-S-sel, mint 90 DCA 45-tel :DDD
    Pedig a D-2-5T nem olyan pontos, mint a francia.

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák