Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Simulacrum

    senior tag

    válasz vhw #36327 üzenetére

    TESCO-nak is írom természetesen.

    El Hallufon északról, ha középen mész le meddel, akkor ha van normális játékos a másik oldalon, akkor F8-ból könnyedén szed szét. Manapság már mindenki ismeri ezt a helyet az északi oldalról és ott mindig várják az átrohanókat. Északról ha lezúgsz, akkor teljesen egyértelműen F3-ból szednek ki könnyedén, az a hely pedig még a leggyengébb játékosokból álló csapatban is mindig foglalt.
    Amúgy persze igen, ennyi ez a pálya. Melyik csapat áll több medből vagy lightból és mennyire jól használják ezt ki. Nálam akkor is ez az a pálya, amit biztosan kiszednék, ha lehetne.

    Artic se kedvencem, elismerem, de ott legalább tényleg két lehetőséged van. Vagy észak vagy dél, mindkettő járható nehéztankkal.
    Highway-t már többször kitárgyaltuk, hogy hihetetlen, hogy nem veszi észre a WG, hogy mennyire kiegyenlítetlen pálya. Déli oldalról tényleg 0 esély van. Sose megyek a városba délről nehézzel, nincs értelme meghalni.
    Live oaksot szeretem. Szerintem simán járható nehézzel a híd felöli rész is. Sőt ott is lehetőséged van dönteni, hogy a sín melyik oldalán mész.
    Fisherman's-en mindig középre megyek bármilyen tankkal is vagyok. Na jó, TD-vel azért ritkán, de még azzal is szoktam középre menni. Ott egyértelműen jókat lehet lövöldözni.
    Westfiledet is szeretem. Ott a város teljes hossza játszható. Érdekes a fölső hegyes támadás is, de jó a város közepén, alján is a játék. Ott kimondottan sok jó hely van szerintem nehéztankkal is.

    Most így, hogy leírtam mindre a válaszom továbbra is úgy érzem El Halluf a legjobban behatárolt pálya nehéztankkal, ha az ember akar is valamit tenni és nemcsak kempelni végig.

Új hozzászólás Aktív témák