Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • e-newsee

    addikt

    válasz tasiadam #190599 üzenetére

    Az csak régen volt prémium lőszer, amikor még csak goldért kaptad. Rendes nevén speciális lőszer. Másrészt megnő az esélyed, de nem jócskán. Az a lőszer gyakran APCR, ami sokszor jobban szeret elakadni a láncban, görgőkben és a rétegelt páncélzatban, mint a sima AP.
    A spéci lőszer drága, ezzel próbálják (elvileg) elérni azt, hogy ne használja boldog-boldogtalan, mert mínuszos lesz a köre (ez annyira nem jött be nekik). Nem kötelező használni. Bárki használhatja előfizetéstől függetlenül.
    Pay-to-win akkor lenne, ha a prémium előfizetés olyan előnyökkel járna a játékmechanika terén, ami a normál fiókkal nem elérhető. Pl.: kisebb rng, kisebb szórás, ugyanazon lőszer nagyobb sebzése/átütése, gyorsabb torony forgás, nagyobb látótáv, gyakoribb top tier, stb, sorolhatnám még.
    De előfizetéstől függetlenül ugyanolyan feltételekkel kerülsz csatába, amikor rányomsz a Csata gombra, mint aki full ingyen játszik. Az előnyt a csata végi jutalmaknál élvezed. Ha győzöl, ha veszítesz, ugyanannyi extra szorzót kapsz.
    Szóval ez sehogy sem pay-to-win, max pay-to-reward.

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

  • peterson79

    őstag

    válasz tasiadam #190599 üzenetére

    Ez tetszik, igazi Besenyő Pista bácsis :D

    Letörölted a játékot és mégis játszasz vele? Nem? De!
    :D

    Viccet félretéve, igazad van, de itt semmi sem kötelező. Szerintem is lehet premium account nélkül pozitívban maradni, csak sokkal nehezebb és sokkal több idő. Mivel alapvetően az emberek lusták és/vagy kevés idejük van ezért fizetnek elő premiumra. Legalábbis Én ezért :)

    [ Szerkesztve ]

  • jimmy74

    őstag

    válasz tasiadam #190599 üzenetére

    Én játszom játszottam WT-t is és ott szerintem sokkal többet kell beletolni ha haladni akarsz, ráadásul sokkal több xp kell a haladáshoz.
    Az hogy prémium lőszert használsz nem nő meg jócskán a győzelmi esélyed.
    3000 forintért havonta simán tolhatod mégegy bot játékos is fenntartja fiókját ha csak tizesekkel megy is.
    Elhiszem eleged van a játékból nekem is szokott de ennek ellenére könnyen lehet haladni keresni farmolni amennyi boost meg minden nyalámság van.
    Én nekem pl nincs lassan egy éve prémium előfizetésem ès játszok tizesekkel sőt minden tankban szinte van pótellátmány.
    Prémium lőszert alig használok talán egy két tank amiben muszáj.
    Nincs ezen mit csodálkozni hogy prémium előfizetés kell ha haladni akarsz és tier10-ben játszani.

    WoT:jimmbo

Új hozzászólás Aktív témák