Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dobi 562

    addikt

    válasz ooloo #190143 üzenetére

    Majd toltok fel ha lesz valami. PZ Kpfw VII-em, E100-am az sosem volt, nem is erdekelnek. Panther II-m nincs mar regota, Panther 88 van de borzasztoan gyenge tank, nem akarok vele menni. Skorpion G az nem lenne rossz de annyi a TD manapsag hogy hanyingert kapok ha mar ranezek. :DDD

  • kchryss

    addikt

    válasz ooloo #190143 üzenetére

    A küldetések miatt most többet fogok német tankokkal játszani. Ha lesz valami jó csata akkor felrakom. T55A-val volt pár napja egy csatám amin elgondolkodtam, hogy felrakom, mert olyan kapáslövések mentek be folyamatosan egymás után, hogy csak lestem, de maga a csata nem volt annyira izgalmas és csak első osztály lett így inkább megtartottam magamnak. Ráadásul a T55A meta tank jelenleg. :)
    Panther8.8 és a PzT25 már évek óta elavult tankok már rég buffolni kellett volna őket, de valahogy mindig kimaradnak a ráncfelvarrásból.
    Tavalyi karácsonyi dobozokból nyitottam egy Turánt és egy Skorpiót, de még egyikkel sem játszottam randomban. A skopiót legalább frontline-ban használtam, ott kihúztam vele egy új legénységet nulláról 2 skillesre és az ottani játék alapján eléggé bejövős a tank. Turánra meg jó lenne kihúzni a 9 csíkot, csak visszatart, hogy chimera küldetésekkel kéne haladnom és ahhoz minimum 7-es tank kell.

    (#190145) lacibacsi:
    Grat, de nem sietted el kicsit? 7-éig lehet a futammal játszani és naponta 100 pontért lehet szerezni naponta 50 aranyat. A 100 pont az kb 16 kupa ami meg kicsit több mint 2 töredék. Én direkt belassítottam és már csak a napi aranyat csinálom, hogy ne kelljen majd több futamot mennem mint ami minimálisan kell a 3 parancsnokhoz és a napi 50 aranyhoz.
    Tegnap egyébként először szakaszban játszottam a futamos játékkal. 5-ből 5 győzelem és 5-6 kupa folyamatosan, egész más élmény lett volna ha többet játszottam volna szakaszban értelmes játékosokkal. :)

Új hozzászólás Aktív témák