Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz Jokerdapro #173602 üzenetére

    Köszi a felajánlást, ma max akkor tudok gép elé kerülni, amikor a gyerek fürdik és készül aludni - nem túl hosszú idő, kb 20:00-tól.

    M103: én még a nagy nerfek előtt húztam vele az E5, amikor még használható volt, szerettem is. Azóta sok víz lefolyt a Dunán és azt olvasom mindenhol, hogy egy ócskavas lett, kb ahogy az E5 is. :O Én akkor még a fronton toltam a gerilla harcot, mert volt páncélja, pattogtak rendesen a lövések, viszont mostanra ez teljesen eltűnt. Szerintem próbáld meg tényleg amit írtál is, a támogató szerepkört, mert az ágyúja még talán most is jó, használható.

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

  • Antonius1978

    addikt

    válasz Jokerdapro #173602 üzenetére

    Szia, megprobalok egy csoppet segiteni neked az M103-as kerdesben.
    Regebb 3-4 eve vagy meg tobb? asszem akkor jelent meg, vagy ilyesmi, szembekerultem ezzel a tankkal az egyik palyan, de asszem 7es tankkal voltam, szembol eselytelen atloni 7es loveggel, ugy ertve a homlokpancelt es a torony homloklemezet.Aztan talalkoztam vele, amikor a JDTigerrel voltam, azzal siman megkuldtem szembol valahol a tornyon keresztul.
    Gondoltam ez jo tank lesz, es mivel amugy is megvolt a T-29, meg a T-32 is, gondoltam, hogy a T-29-et megtartom, es tovabbviszem az agat az M103-ig, es T10-ig (valamikor a nyaron kutattam ki vegul a T10est).
    Ezt a kis bevezetot csak azert irtam, hogy megertsd az indokaimat.

    Akkor most a tankrol : a jelenlegi goldnoob korszakban ;] arannyal mostmar a 8as tankok is beutnek szerintem, par kivetellel, 9-10-es tankokrol ne is beszelve, azok meg sima loszerrel is belonek nagy valoszinuseggel.
    Viszon van 1 tulajdonsaga, amit (sajnos csak) par palyan kihasznalhatsz.

    Ugy kell beallni vele, mint ahogy ez a Turanos kep mutatja, mert akkor a lovegcsovet feljebb kell emeld, hogy ki tudjal loni a domb mogul, igy a tornyod lecsapott teteje nem lesz akkora szogbe, hanem szinte vizszintes lesz, igy a tetejet nem tudjak beloni (ertem ezalatt a kupola alatti meredek tetopancelt). Viszont a kupolat magat, szembol meg ellohetik, ezert 45 fokos szogben allsz meg a teton, picitt elorehajtasz, amig a dombhajlat engedi hogy lojjel, gyors loves, es tolatas is vissza azonnal.Ennek az az ertelme, hogy igy nem tudjak becelozni a kupolat, a meredek tetopancel majdnem egyenes, igy azt sem, tulajdonkepp csak a torony sacc-per-kabe 60 fokos oldalat, es a lovegpajzsot tudjak celozni.De mivel te kibujsz, losz, vissza, gyakorlatilag csak kapaslovest tudnak rad elereszteni emiatt a csel miatt.Blokkoltam mar igy vele 3-4k-t is.Repeszrobbantora nem tudom mennyire erzekeny, de szerintem nem sebeznek igy sem rajta sokat, ha a lovegpajzsot talaljak el.
    Gondolkodtam a tormelekhalmos megoldason is, hogy esetleg picit felhajtasz ra, mintha egy domb lenne, es ugy lojjel, de utcai harcnal ez nem mukodik sztem, mert hiaba hajtasz fel ra, ha nagyon lefele kell celozz (mert azonos szinten vagytok a masik tankkal) a tornyod alapallapotba kerul, igy a magasabb, de meg az alacsonyabb tankok is meg tudjak celozni a kupolat. Esetleg kozelharcban, alacsonyabb tank nem tud oda felloni, pl ruszki tankok, de nekik is kemeny a kobakjuk, ugyhogy neked is csak annyi eselyed van, hogy ellodd az o tetopanceljukat, hacsak nem riszaljak a tankot kozben.

    A loveg : az utolsoelotti loveg atutesben nem felel meg a jelenlegi 9-10es nehez tankok ellen (de emlekszem a Gleccser palyan a Maurerbrakert sem tudtam atloni, csak arannyal), esetleg arannyal, es azzal is kozelebbrol (hosszu, de meg kozeptavon is olyanokat lo melle, hogy az csoda), a 10es loveg az mar jobb, en a legenysegnek BIA-t osztottaj ujra, hogy noveljem a loveg ertekeit, de meg ezzel is 1/3-a melle megy, vagy nem oda, ahova en akarom, ugy ertve.
    A tank oldala papir, de sidescrape-ben esetleg a lanc megehet par lovest, de nem is tudom, inkabb ne oldalazzunk vele, a 44mm-es pancelt szerintem beforgatva is atlovik.Megkereslek a jatekban most, es ha bent vagy, megyunk par tesztkort, mit szolsz?

    [ Szerkesztve ]

  • peterson79

    őstag

    válasz Jokerdapro #173602 üzenetére

    Hali,

    Kösz a tippeket. Ezt próbálom folyamatosan, eddig kevés sikerrel. Mármint megvan az alap blokkolás vagy hogy mondjam, van hogy 3-4k is összejön, de nekem ugye 9000 kell...vagy mennyi? kb ennyi, mindegy.

    Egyébként ez a sidecrape és elejét takarom dolog mennyire működik Type-ok ellen? Mivel nekik csak robbanós lövedékük van ők elvileg nem pattannak le vagy igen?

    [ Szerkesztve ]

  • Warton

    őstag

    válasz Jokerdapro #173602 üzenetére

    13-90: meg kell találni vele a jó ritmust, hogy mikor tárazol ki, mikor vonulsz el stb. és akkor nagyon pusztító kis dög, inkább a csata végén a közelharcot erőltetném vele. Nagyon kell nézni az ellenség HP-ját, hogy le tudod-e tárazni vagy sem, mert ha nem akkor inkább nem szabad kockáztatni, inkább meg kell várni, míg valaki bele sebez még egyet és utána rászaladni. A T49-et pedig el kell kerülni, ennyi.

    M12: jó lesz az idővel.

    Type4: nekem annyira nem jött be, az O-HO sokkal jobban adta egy tierrel lejjebb.

    T34-100: a cseh vonal egyik jobb tankja, a VTU elég szenvedős lesz, de a Skoda a fejlettebb löveggel mindenért kárpótol majd.

Új hozzászólás Aktív témák