Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz Flash Gordon #168865 üzenetére

    En csak magambol indultam ki (2011-tol kb 2013-ig napi 8 orat jatszodtam, de ha nem is 2 kerek evig, 1 evig biztosan). de mondjuk 5 ora alatt tudsz menni 25 csatat, 3 honap alatt kb 2 ezer csata, fel ev alatt 4000 csata es az 1300 mellett mar el is erted az 5k csatat - marmint nem te szemelyesen, hanem Kezelo5, es rosszul ertelmezted, vagy en nem irtam eleg vilagosan, en arra utaltam, hogy fel ev alatt eleri legalabb a 7es szintet, akkor aztan vehet mar egy 8as tankot. Azert irtam 5-6-7 szintet, mert lehet hogy egyik tankaggal megall az 5oson, masikkal a 6oson, harmadikkal fejleszti ki a 7es szintu tankot (peldaul megtartja a KV-1-et meg a T-34 az orosz agbol, angol agon eleri a 6os TD-t, nemet agom meg kifejleszti a Tigrist vagy a JPanther pl).
    Az a velemenyem, hogyha nem lepdeli vegig az adott szinteket 1-7-ig, akkor 3ik szintu letere ne vegyen es ne menjen be 8as csataba, azt is leirtam, hogy miert, ott mar nem papir pancelzatu tankok vannak, meg a medek is kepesek pattintani, meg kell tanuljon egy rakas dolgot, a terkepeket, a loszerek tipusat (pl ha nem megy panceltoro, akkor arany, de inkabb repesz stb), 1-4-es szintig a gyors tankokkal legalabb valoszinuleg minden palyat korbekocsikazza, igy lesz nemi fogalma minden terkeprol, de ha te bedobnad 8as szintre, palyaismeret, loszer, es az ellenseges tankok ismerete nelkul, az elejen nagyon szar lesz neki, mert nem tudja hogy hol kell elhelyezkedjen a tankjaval (nincs eleg tapasztalat, nem ismeri a terkepet eleg jol), nem tudja hol kell lojje a gyenge pontokat, hamar kilovik ha hibazik (keves sebzesre keves penzt fog kapni, mert nem kepes eleget sebezni ismeretek nelkul, es hamar ki is nyirjak), szoval jatekelmenye sem lesz sok, es penzt sem fog sokat keresni, inkabb fusson 3 kort T3-ban, es nyerjen 15k ezustot a 3 korrel 15 perc alatt (ezaltal 3 kulonbozo terkepre kerul, mindegyiken mas fajtaju tankokkal), mintsem egy t8as kort 15 perc alatt (habar ha hamar kilovik, akkor gyakorlatilag ugyanazt tudja a 8assal is csinalni mint a T3-assal, es ugy valoban esetleg picivel tobb penzt tud gyujteni, elismerem).
    Dehat ez csak az en velemenyem, en csak magambol indulok ki (nekem nem volt penzem 1 prem tankra sem, az elsot 2014 vegeny nyertem asszem, az IS-6-ot, es hat a 175 atutessel nem lehet nagy sikereket elerni, ha nem ismered elegge a gyenge pontokat,ennek ellenere nekem sikerult egy kb 1350 atlagsebzest hozni vele, mindezt gold nelkul, hisz ezzel a tankkal farmoltam a telire valot, meg is kergesedett a tenyerem az egeren :DDD ), de 1 szo mint 100, en nem szolok be, hogy ki mit csinal, en csak leirtam a velemenyem, felolem vehet aki akar 10 prem tankot is, annak ellenere hogy nem ismeri meg elegge a jatekot, engem nem izgat kulonosebben, csak azert irtam le ezt a hosszu litaniat, mert sok ilyen jatekost latni T8-ban, akiknek halvany gozuk sincs meg a jatekrol.

Új hozzászólás Aktív témák